Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért történik az,hogy ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik az,hogy ha én is elkezdek érdeklődni a másik iránt az hirtelen már nem akar engem?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és eddig ha én nem mutattam nagy érdeklődést a férfiak iránt addig "harcoltak" amíg kivívták a figyelmem,de nem voltam nyomulós egyáltalán csak én is elkezdtem érdeklődni a másik fél iránt,viszont akkor már a férfi figyelme hagyott alább.

2022. jan. 1. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanennyi idős vagyok, és én is tapasztaltam már ezt. Én megfigyeltem, hogy ego tuning kell az ilyen pasiknak. Ahogy megkapta a figyelmedet már nem vagy érdekes. Ne vedd magadra. Ez róluk szól, nem rólad. Engem egy pasi 1 évig ostromolt. Aztán megszerettem és utána 3 hónap múlva ghostingolt. Megkapott , kicsit élvezett aztán lelépett.
2022. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy férfi mindig foglalkozna veled és mindent megtenne érted hogy neked jó legyen , örülj és boldog légy,nem csak az elején, az neked jó lenne?
2022. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

25 alatt a férfiak többsége inkább csajozik, nem mint párkapcsolati céllal ismerkedik. Persze van érett 24 évesek is. De jellemzően 26-28 fele jön, hogy családot kellene alapítani.


Olyan pillanatra várj, ami "rólatok" szól és nem "róla". Persze, ha nem fektetsz be energiát, az egy oldalú és elkergeted a normális férfiakat is. Sajnos ez nem sült galamb számodra se. Vesztettem már el pasit úgy, hogy csak elvártam, de nem adtam. Mostanival inkább adok, mint elvárok, és a világ kiegyenlíti magát és ő is tesz értem.


Ez majdnem olyan, hogy akivel tartod a kapcsolatot ők is aktívak. Akivel nem, azokkal elnémul a beszélgetés.

2022. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Társkeresőn ráírtam egy inmerős nőre. 2x volt hogy kávézni hívtam. 2 év múlva többször is érdeklődést mutatott, de addigra eltűnt belőlem az vágy. Egy olyan nőt láttam aki többször lekoptatott. Keressen más szamarat.
2022. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy csaj akinél ez volt

Ha közeledett menekültem, mikor ő közeledett én menekültem, és ez ment hónapokig.

Megtetszett külsőre is, pedig az elején abszolút nem jött be, belsőre viszont megundorodtam tőle (a csaj mindenkivel is flörtölgetett, visszataszítónak láttam ezt), így eleinte friendzoneoltam, majd lepattintottam.

A lényeg hogy az ilyen helyzetek nem sok jót ígérnek a másik kapcsán

2022. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!