Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ha csak pénzért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha csak pénzért vannak férfival, annak mik a 100%-ig biztos jelei?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
havonta kér tőled egy összeget
2022. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha ajándékokat kér, nyilván alkalom nélkül. Telefon, műszaki cikkek, parfüm, utazás, ha sok pénz van autó, lakás stb.
2022. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előtte elkérik a pénzt.
2022. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 3


tehát normális nőkhöz képest akik rád kíváncsiak egy kapcsolatban vagy akár csak egy egy éjszakás együttlét során, ezek a pénzre menő csajok már az ismerkedéskor azonnal tartják a markukat és anélkül beszélgetni sem hajlandóak?

2022. jan. 2. 17:29
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Regisztralj a puncs.hu-ra

Amugy sugarbabyt keresek en is jelenleg irhattok

2022. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jel az is, hogy többnyire csak az anyagiakról beszélget veled...

Ha ezt tapasztalod, akkor fuss el, mielőtt rádmászik! :,D

2022. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Ha csak sima ismerkedés van pénz nélkül, akkor idővel kiderül, hogy nem akar egy szint alatt létezni. Lássunk egy tesztet: fel van szépen öltözve, van nála egy nobu táska.


Lefekszetek és viszel neki ajándékba egy bőven nobu alatti táskát. Megnézed a reakciót és már tudod is mit szeretne, téged vagy a pénzed.

2022. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindig fontos volt, hogy ne higgyék rólam azt, hogy aranyásó vagyok. Már az első randin felajánlom, hogy fizetek mindent, vagy a felét, bár ezt nagyon ritkán engedik. Nem csinálok belőle problémát, de mindig felajánlom. A második randin pedig nem hagyom, hogy fizessenek nekem. Akár felváltva, akár felesben de kiveszem a részem az anyagiakból. Párkapcsolatban is mindig ugyanannyit adok bele, még akkor is ha a másik többet keres. Persze nem forintra pontosan kiszámolva, de pl fizetem a rezsit + kb havi 5 bevásárlást, a másik meg a többi kiadást. Ha elmegyünk wellnesselni, fizetem a szállást, vagy a programokat és az étkezést. Ünnepekkor is odateszem magam, megajándékozom a párom családtagjait is. Ha pl esküvőre megyünk, akár ismerem a házasodókat, akár nem, a nászajándékba adott összeg felét fizetem. Házasságnál szívesen aláírom a házassági szerződést, ingatlan pedig csak részarányosan kerülhet a nevemre, annyi % amennyit beleraktam.
2022. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy az ismerkedés elején alaposan kikérdez az anyagi helyzetedről. Később hiszti ha nincs meg valami.
2022. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tudtára adod hogy pénzes vagy, jól állsz lakás, kocsi akkor mégjobban érdeklődni kezd irántad. Kéri hogy menjetek minél puccosabb helyekre, célozgat hogy ezt szeretne azt szeretne, amik persze nem átlagos áru dolgok. Most itt nem arra értem, hogy egy baratnő célozgat hogy vágyik valamire, hanem amikor szinte mindennaposak az ilyen drága mulatságos célozgatások.
2022. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!