Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ha csak pénzért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ha csak pénzért vannak férfival, annak mik a 100%-ig biztos jelei?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 17:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

8 Ez mar tulzas azert, amit te csinalsz. Nem attol leszel aranyaso, hogy hagyod fizetni a masikat ezt-azt. Mi kb ugyanannyit keresunk a parommal, de nyugodtan kifizetheti a wellness hetveget, tekintve, ha megnezzuk a havi kiadasainkat, en joval tobbet koltok sajat magamra, mint o. Nem fizettetem ki vele a ruhaimat, a sminkemet, a fodraszt, az arcapolasi termekeimet, a tampont, semmi ilyet. Ugyhogy amig en havi szinten elkoltok magamra x ezer forintot a sajat fizetesembol, hogy normalisan nezzek ki (nem szulettem termeszetes szepsegnek, aki kocosan, ebredes utan is ugy nez ki mint egy brazil modell, bocsanat🤷🏼‍♀️), addig o nyugodtan kifizetheti, ha elmegyunk havonta egyszer valami fizetos programra, meg evente 2-3x nyaralni, wellnessezni. (Ahol amugy a szallast nem kell kifizetnie, max szinten a programokat, mert a szallasok a csaladome es ingyen szallunk meg.)

Olyannal meg egyutt sem akarnek lenni, aki szerint attol aranyaso mar valaki, hogy megengedi a ferfinek, hogy kifizesse egy nyamvadt mozijegy arat popcornnal, vagy egy kavezast… xD Ezek kb 3000 ft-ot sem meghalado tetelek. Nyilvan nem otcsillagos ettermekbe jarok elso nehany randikra.

2022. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, akkor mi lenne veled, ha a pàrod is a szèpségére költenè azt a pènzt, amit rád költ?
2022. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Aranyásóként mondom, hogy az itt felsorolt példákból csak a buta lányokat fogod tudni kiszűrni. Okos nő, miután kiszemelte a gazdag fickót (nem kell tudnom a havi bevételét meg a pontos anyagi helyzetét hogy lássam rajta, milyen életszínvonalon él), el tudja játszani hogy ő is olyan szemléletű, mint a #8, soha nem fogja a bevételedet firtatni és az ingatlanod értékét számolgatni. Az első néhány randin én is ragaszkodtam a felesben fizetéshez vagy az egyszer te-egyszer én dologhoz, hiába hogy nekem igenis fontos volt, hogy a párom jómódú legyen és ezt a jómódot velem is hajlandó legyen megosztani. Csak ugye ahogy alakul a kapcsolat, már egyre természetesebb lesz, hogy ilyen-olyan dolgokat a pasi fizet, nem is kell kérni. Idővel már társkártyám lesz a bankszámlájához, aztán már nem arról van szó, hogy hét elején eléállok és megkérem, hogy adjon egy tízest a fodrászra, hanem használom és kész, úgynevezett közös kassza címszóval.
2022. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
13 Ezt normális kapcsolatnak hívják, nem aranyásásnak.Hidd el, a pasidnak nem kellenél, ha egy buta bányarém lennél.Nem tudom az mivel másabb, hogy a férfiaknak meg csak a szép nők kellenek.
2022. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 13


de mi az oka hogy neked társkártya kell a bankszámlájához?


nincsen saját kereseted?


12 éve élek a párommal de soha nem volt és szerintem nem is lesz közös számlánk.

2022. jan. 3. 01:27
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem sincs kártyàm az övéhez, se fordítva. Van saját keresetem, nem szorulok az övére. Sőt, autója sem volt, amikor összejöttünk, az enyémet adtam kölcsön neki egy ideig.
2022. jan. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!