Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei,ha nem jövök be egy férfinek? (FB ismerősök vagyunk,2× beszélgettünk a kutyákról,neki is van,nekem is,utóbbi beszélgetésünk 12 napja volt) Azóta semmi...

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedhetett egy másik kutyás hölggyel.


Ha ennyire elfeledkezett rólad magától, akkor ne bánkódj. Lehet, hogy beteg vagy kórházba került - akkor később még jelentkezni fog valószínűleg.

2021. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Középkorú nő vagyok....
2021. nov. 10. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Kutyás ismerkedés esetében nincs tapasztalatom. :)


Egyébként hasonló cipőben járok nőként - én is középkorú vagyok - de ezen "eszem néha magam", hogy miért olyan felemás érzéseket táplálok két férfi iránt is. Mindkettőnek "bejövök" és mégsem.


Fordítva is igaz. Bizonytalan lennék a velük való együttjárásban is. Mindkettő alkoholista és indulatos is tud lenni. A szívük foglalt is - vagy talán mégse. Hát nem tudom.


1-es válaszoló voltam.

2021. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mik a jelek,viselkedések ilyenkor?


Nem keres az gondolom már sokat elmond...

2021. nov. 10. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Férfi testbeszéd elemzés. Google találatok.


Pl. keresi a fizikai közelséget - nyitott tenyérrel kommunikál, "megadja magát." Harapdálja a szája szélét izgalmában (csók iránti kívánság.)


Bizalmas, intim hangon való suttogás már messziről. Én ilyeneket tapasztaltam velük kapcsolatban.


Én egy 38F-el és egy 61F-el vagyok most várakozó állásponton. De a 38F évek óta ragaszkodik a barátnőjéhez, amit nekem muszáj tiszteletben tartanom. Állítása szerint gyereket nem akar.


A 61F pedig ÖRÖKKÉ FOGJA SZERETNI a második feleségét. Ezt még az első Asszonykának is a tudomására hozta, amikor a Hölgy újra kezdte volna vele - saját bevallása szerint.


Én a 61F-el vagyok a legnagyobb gondban - nem válhatnak el végleg útjaink, mert HIVATALI kapcsolat (ügyvéd, egyetemi tanár.) De mivel külföldre tervez menni hosszabb időre, talán mégis el kell majd engednem.


Római katolikus papok pedig gondolom nem házasodnak örökfogadalomból. Viszonzott szimpátia van egy 55F-el és egy 47F-vel (velem pont egyidős a 47F.) Hát egyelőre ennyi.

2021. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
honnan ismered? ki kezdemenyezte a beszelgetest? kene meg par info, de ha erddkelned, alapvetoen keresne.
2021. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A közösségi oldalon ismertem meg,egy kisvárosban élünk,3 utcára egymástól...
2021. nov. 10. 11:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 A két alkesz közötti szédelgéssel nagyon nem hasonló cipőben jársz, mint a kérdező.
2021. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Se a kutyás beszélgetés, se a 2-3-4 közül egyik sem nem jó.

Várjatok, amíg igazi pozitív lesz minden.

2021. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Várhatok évekig is,ha nem keres :-)
2021. nov. 10. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!