Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha természetesen sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha természetesen sikertelen vagyok a nőknél csak ezzel a két módszerrel lehetek sikeres?

Figyelt kérdés

Mocskosul gazdagnak kellene lennem vagy kigyúrni magamat.

Hiába mondják, hogy legyél bátor és menj oda a csajokhoz ha elutasítanak.

Illetve azt is, hogy ha egyedül nem vagyok boldog akkor mással sem leszel és hasonló bullshitek. Én magammal nagyon jól elvagyok a jelenlegi helyzetemben (kivéve a szex) könyveket olvasok, pc játékokkal játszok, tévét nézek.

De valamit változtatni kell. Nincs olyan, hogy az idő megoldja és majd jön stb. lúzer dumák. Tenni kell érte és szerintem csak ez a két megoldás van. Ezt a kettőt abban az esetben lehet felülírni ha arca tényleg nagyon jóképű vagy mint 100-ból 1 férfi akkor elnézik a másik kettő hiányát.

29 F



2022. jan. 3. 09:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem görcsös

És én sosem mondanék olyan primitívet egy nőnek sem hogy cica

Egyedül az igaz, hogy előtte odamentem 15 nőhöz, de az csak a 16. ra igaz.

Addig azért nem szoktam eljutni egy szórakozóhelyen a 16. nő már kellően csúnya hogy inkább egyedül jól érezzem magam vagy a haverok társaságában.

3-4-5 leendő partnert azért meglesek.

Most pont ezért veszett össze velem egy nő, mert hogy én minden lányhoz odamentem. Kiröhögtem és otthagytam, meg is mondtam ha ő nemet mond majd valaki igent nagy a világ.


Szóval görcsös nem vagyok és bunkó, primitív sem. De mindegy csak legyen szép nő, a többi majd úgyis alakul.

2022. jan. 3. 15:24
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem jól látod, kérdező. Ha sikeres akarsz lenni a nők körében, a lelkivilágukat kell megismerni.
2022. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Nagy l0faszt kell a lelkivilágukat megérteni. Vonzónak kell lenni. A többi jön magától.
2022. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Így van. Pontosan így van ahogy a 13 as mondja.


Amikor legelőször meg lát egy nő egy férfit, vagy egy férfi egy nőt, legelőször mit látunk?

Na mégis mit?

A TESTALKATÁT, ÉS AZ ARCÁT.


Nem kell itt semmiféle rizsa, hogy lelkivilág, meg jóság, meg szeretni tudó, meg egyebek.

Az mind majd ezután jön. Legelőször azt látod, hogy hogy néz ki.

Ha bejön lesz folytatás, ha nem jön be, akkor meg annyi.

Természetesen nem kell izompacsirtának lenni, de nem árt, ha egy férfi normál testalkatú, jó a tartása, van némi sármja, és nincs pocakja.

A zéró pocak az rettenetesen fontos. A pocaktalan férfiak 80% os előnnyel indulnak a nőknél.


Aki úgy néz ki, és úgy megy, mint maci-laci, azt bizony nem szeretik a nők.

Jól teszed kérdező ha alakítod magad, mert az csak előnyödre válik.

Ha csinos leszel és sármos, majd figyeld meg, hogy bepipilnek a nők ha rádnéznek.

2022. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igazából eddig sokszor hátrányomra vált, pedig ezt nem először olvasom.

A lapost hast. 173 cm-hez vagyok 66 kg, hiába edzek "csak" még jobban formásodok. Mondjuk szexnél már mondtak olyat, hogy ruhán keresztül nem gondolták, hogy ennyire izmos vagyok mert nem látszik.

De tényleg most így kabátban tök szerencsétlenül nézek ki, pedig próbálok mindenből a legkisebb legfeszülősebbet felvenni.


Viszont tudom, hogy van még bennem potenciál.

2022. jan. 4. 21:26
 16/21 anonim ***** válasza:

Báttya.

Akkor veled semmi gond. Sőt.

A te méreteid, a női paramétereknek felelnek meg.

173/66.

Neked férfiként ehhez a magassághoz 80-85 kilónak kéne lenni, és még az sem sok.

Szerinten inkább az a baj, hogy túl vékonyka vagy, és bizony sok nőnek ez sem tetszik.

Se a nagyon kövér, se a nagyon vékonyka.

2022. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Akkor most van gond vagy nincs? :D
2022. jan. 4. 22:39
 18/21 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod, de szerintem túl vékony vagy, viszont ez még mindig sokkal jobb, mintha kövér lennél.

Úgy lehetetlen nőt találni, így azért nem kizárt.

A vékony nők általában a vékony férfiakat keresik.

Majd csak beüt egyszer a szerencse.

2022. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egy helyesen kitöltött lottoszelveny téged is kihúzna.

Tudok rá példát hogy a gazdagság pont elég, bárki bármit is ír ide

2022. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, túl hamar akarsz valamit elérni a nőknél. Előbb beszélgetni kell velük, és csak ha jól megy a beszélgetés, utána próbáld elhívni egy kávéra.Beszéltesd őket magukról, kérdezd, mi érdekli, mivel szeret foglalkozni a szabad idejében, mi a hobbija, miket olvasott stb. és ha mondjuk egyáltalán nem olvasó ember, te pedig az vagy, már nem is kell elhívni sehova sem.
2022. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!