Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha természetesen sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha természetesen sikertelen vagyok a nőknél csak ezzel a két módszerrel lehetek sikeres?

Figyelt kérdés

Mocskosul gazdagnak kellene lennem vagy kigyúrni magamat.

Hiába mondják, hogy legyél bátor és menj oda a csajokhoz ha elutasítanak.

Illetve azt is, hogy ha egyedül nem vagyok boldog akkor mással sem leszel és hasonló bullshitek. Én magammal nagyon jól elvagyok a jelenlegi helyzetemben (kivéve a szex) könyveket olvasok, pc játékokkal játszok, tévét nézek.

De valamit változtatni kell. Nincs olyan, hogy az idő megoldja és majd jön stb. lúzer dumák. Tenni kell érte és szerintem csak ez a két megoldás van. Ezt a kettőt abban az esetben lehet felülírni ha arca tényleg nagyon jóképű vagy mint 100-ból 1 férfi akkor elnézik a másik kettő hiányát.

29 F



2022. jan. 3. 09:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%

Ebben teljesen igazad van, de az a baj, hogy a kérdezőnek is, és sokunknak másoknak is, egyáltalán el kellene jutni odáig, hogy egy nő szóba álljon velünk.

Ha már beszélgetés van, akkor az ötletek már fognak jönni maguktól.

Csak sajnos odáig sem jutunk el, hogy beszélgessen velünk valaki.

Talán azokkal beszélgetnek, akik nagyon jól néznek ki. Talán talán.

2022. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!