Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért van itt kiakadva, ha Tinderen kint van valaki instája is?

Figyelt kérdés

Nekem pl azért volt kint, mert volt 4-5 állandó képem, és 10/9 srác kért még pluszban. Én azt nem értem, hogy miért fáj az, ha ott van. Azt szoktam olvasni, hogy "követőket gyűjtenek"

Kérdem én, mi a bánatnak követitek be őket akkor? Ha amúgy is szívesen néznéd a képeit, posztjait, miért ne követhetnéd? Ha meg nem, nem kötelező bekövetni senkit. Beszélgenti is lehet instán követés nélkül is. Vagy lemaradtam valamiről, és mostanság hálából kötelező szexelni azzal, aki bekövet?


2022. jan. 3. 14:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok kiakadva miatta, de rögtön balra húzom, mert insta cica nem érdekel. Egy kivétel volt, akinél szép tájképek voltak oda felrakva.
2022. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, akinek van instája, az insta cica :D Értem. Nagy veszteség lehettél.
2022. jan. 3. 14:19
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Biztos van kivétel, de azok akiket én így láttam mind kimerítette az insta cica kategóriát. A válaszod alapján te sem vagy különb.
2022. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

#3 nem ert egyet veled, akkor azert is insta cicaXDD

Hova tudod ezt meg fokozni

2022. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 VincentLaw ***** válasza:
100%
Én sem vagyok kiakadva, de többségében vannak fent azok, aki az instáját is linkeli, az követőket gyűjt. Ezek szerint te nem tartozol közéjük. Plusz amit még tapasztaltam, aki az instáját is linkeli, alig van olyan, aki az első üzenetre válaszolna (függetlenül most attól, hogy gyűjti-e a követőket vagy sem). Harmadrészt, én azt nem szeretem, amikor képek alatt (instánál jellemzőbb) a pasik nyáladzanak (teljesen mindegy, hogy tájképes, vagy csöcsvillantós), kicsit úgy érezném magamat egy ilyen lánynál, hogy sorba kell állni hozzá. Nem érzem a szintemnek azt, ha ilyen pasik mellé kellene beállnom. Szerintem a tapasztalatok alapján van az, ahogy fogalmaztál, hogy 'ki vannak akadva a férfiak, ha az insta is kint van a lánynál'.
2022. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
B.zd.meg, nem mindegy, ki milyen közösségi oldalt tart fenn? Nekem volt tinderem és instám is. És? most akkor mi a f.sz következik ebből?
2022. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sem értem, hogy miért szeretne bárki is komoly kapcsolatot egy olyan lánytól, aki kipakolja a csöcseit. Az instagram meglétéből, a csöcsvillantás és a r*banckodás nem következik egyenesen.
2022. jan. 3. 15:18
 8/21 VincentLaw ***** válasza:

#6

Nekem mindegy, hogy ki milyen oldalt tart fenn, én pasiként ezt tapasztaltam többnyire (tisztelet a kivételnek), amiket fentebb írtam, és ezekből következtettem és próbáltam válaszolni a kérdésre.


#7

1. Én nem akarnék csöcsvillantótól semmit, nem is írtam ilyet. De biztos vannak olyanok is, akik csöcsvillantót szeretnének komoly kapcsolatra.

2. Olyat sem írtam, hogy az instagram meglétéből egyenesen következik a csöcsvillantás. De többségében ezek voltak a tapasztalataim (hangsúlyozom, nem mindenkinél). Tehát ha ez rád nem érvényes, akkor nem értem, hogy miért veszed magadra.

2022. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Én is alapból balra húználak

Ugyanúgy a cicababákat balra húzom, mint a csúnya nőket.

Természetes nő kell, minden máz nélkül és nem photosoppolt fotók.

Én utálom ezt a felületet, felszínes emberek platformja.

Nincs érdemi információ csak nyáladzás.

Jó írtak most egy tájképes példát... millióból egy.


Egyrészt nem valószínű, hogy jó lennék neki.

De nem is akarnék az lenni.

Hogy nézne ki egy családi élet? Állandóan fotózkódna, mondaná, hogy én is csináljak instát és szerezzek követőket, mert egy ilyen nőhöz ilyen csávó illik.

Dobjam el a könyveket és vegyek 200 ezres iphonet, meg aranyórát és minden fotót úgy csináljak, hogy látszon hogy mi milyen gazdagok vagyunk.

Nem tudnék elmenni vele kajálni, mert ha valaki ebéd közben az ételt fotózza megfogom a telefont és kivágom az utcára annyira utálom ezeket az embereket. És nem azért mert irigykedek, hanem mert a gyerekek ezt látják és elkorcsosulnak. Már elkőzdött, mi 30 körüliek vagyunk még normálisak, utánunk már selejtes generáció jön. Ez a facebook és az instagram miatt.


Szóval én amit sokkal inkább elismerek ha van egy frappáns bemutatkozása, egyébként meg tinderen és instán az összes nő ugyanúgy néz ki.

Van egy ideál és mindenki úgy próbál kinézni, nézzétek meg nyugodtan.

2022. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként az az érdekes, hogy volt aki nem hitte el, hogy lenne pénzem 200 ezres telefonra de inkább pihentetem a számlán, mert nekem nincs szükségem ilyen felületekre és csak a messengert használom. Na mindegy az illető azt hitte kamuzok :D
2022. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!