Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak valóban nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban nem szeretik a magukra és környezetükre igényes, elegáns/formális öltözködésű nőket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Mert érdekes, hogy a felnőtt filmekben a titkárnő, tanárnő téma megy, a valóságban meg sok férfi leírja, hogy ő nem öltözik férfiasan, és például még egy öltönye sincs, azaz egyértelműen nem kerül ilyen nők közelébe.


2022. jan. 11. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nőként tudok tapasztalatot írni: érezhetően másképp állnak hozzám a férfiak, amikor rendezvény miatt ki vagyok öltözve valami elegáns ruhába, mint amikor nem. Hirtelen sokkal kedvesebbek, udvariasabbak lesznek velem az utcán, boltban, tömegközlekedésen. Pedig ugyanúgy nézek ki, csak a ruha más rajtam. :D
2022. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
En ugy vettem észre a pasik azokat szeretik akik vegyülnek. Azaz nem öltözik tul a társaságot, es nem is különcködnek hanem a bandába passzolnak.
2022. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
De, szeretik
2022. jan. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként mondom, hogy én szeretem, ha a nő ízlésesen és szépen öltözködik. Akár úgy is, mint a kérdésben szereplő hölgyek. A lényeg az, hogy a személyisége illeszkedjen az öltözködéséhez. Ahogy, az öltözködésében, úgy a személyiségében is testesüljön meg a harmónia.

Ez lehet akár kosztüm, de lehet egy sportcípő farmernadrággal, de a lényeg az, hogy ő legyen. Ezektől függetlenül én jobban vonzódom az olyanokhoz, mint amit a linkelt képeken is látunk.

2022. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Külsőre bejönnek, de ha emellé hatalmas ego társul, akkor nem érdekelnek.
2022. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem jön be a túl formális öltözködés, az első képen látható nők pedig kifejezetten taszítanak.
2022. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

nekem sem jön be (még az első fotó úgy ahogy)

valahogy túl merev az összhatás.

2022. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az öltözködés személyiség és életkor függő is. Én nőként máshogy öltözködtem 20 éves koromban és máshogy 40 felett. Az a fontos hogy önazonos maradjak. Olyan ruhákat viselek amikben jól érzem magam, de adott eseménynek, élethelyzetnek mindig megfelelő legyen. Szóval van amikor kosztüm magassarkúval és van amikor farmer sport cipővel.

Gondolom hogy a férfiak is hasonlóképpen vannak vele, ők is az adott alkalomhoz öltöznek. Ha a munkahely nem kívánja meg a zakót, akkor ők is lazábbra veszik a stílust. Aki amúgy is utálja a formalitásokat, nem szeret "kiöltözni" az általában a párjának is hasonló stílusú embert választ.

2022. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%

Mert nem anyámat akarom látni a ruhák alapján bnőmben.

Tuti valami újgazdag több diplomás kis hercegnő vagy.

2022. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem jön be ez a stílus. Túlságosan a lelketlen céges működést tükrözi vissza, ahol a látszat a fontos. Nem a személyiség, az egyéniség számít, hanem a megtermelt profit.
2022. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!