Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják, hogy túl "formáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, hogy túl "formális" vagyok, őszintén, ezzel mit kezdhetnék?

Figyelt kérdés
Én nem értem, hogy pontosan mire célozhatnak, vagy mire gondolnak, én nem érzem magam annak. Persze nem vagyok egy ultralaza gyerek, de nincs ötletem, hogy mégis ezen hogy változtathatnék - ha kell egyáltalán változtatni.
2015. márc. 24. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Ehhezz már késő van
2015. márc. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval, hogy elég hivatalos hangnemet ütök meg, vagy olyan stílusban beszélek másokkal. Igazából marhára nem érzem ezt.
2015. márc. 24. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
legyél lazább néha, nem egyszerű de ezt teheted
2015. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néha tényleg az vagyok, de úgy néz ki, ez sem elég.
2015. márc. 24. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt eleganciának hívják, legyél rá büszke!
2015. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyáltalán nem elegáns ha az ember nem tud alkalmazkodni az adott közeghez. :D Ez olyan mintha beba*szva mennék iskolába vagy temetési hangulatban esküvőre. A stílust és a hangulatot illik az alkalomhoz igazítani. Ha sörözni akarok a haverokkal nem formális dolgokról beszélgetünk. Így ha neked csak az a stílusod van és nem tudsz felengedni az nagy probléma! Próbálj meg minél többféle szituációba belekeveredni és fejleszteni az alkalmazkodó készséged.
2015. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elegancia nem azt jelenti, h bizonyos dolgokat nem tehetünk meg, vagy nem beszélhetünk róluk, hanem azt, h olyan módon tegyük, h később senki előtt ne kelljen szégyenkeznünk miatta. Pl a "beb*aszva" szó helyett a "részegen"-t használjuk;)
2015. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!