Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt és 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

N27201 kérdése:

A barátom megcsalt és 3 hónapja nem beszéltünk. Most írt egy e-mailt, én pedig nem tudom, hogy hogy köszönjek el. Formálisan, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2015. júl. 26. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, szeretnél e még valamit tőle. Ha nem (remélem), egyszerűen mond neki, hogy "További szép napot és sok sikert az életben. Szia"
2015. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy miért írt. Utána, ha előjön a téma, mondd/írd, hogy "mi már befejeztünk, nem?"
2015. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, képzeld ma láttam egy kutyust, úgy nézett ki mint Lessie olyan cuki volt nagyon hasonlított rád, odajött hozzám nyalt falt, dörgölőzött, aztán egyszer csak jött egy nőstény kutya és egyből elszaladt hozzá és meg is b**aszta, majd megint visszajött hozzám mert a nőstény kutya elszaladt, aztán megint jött egy nőstény kutya és azt is megb**aszta, majd megint visszajött és bújt, nyat falt, de aztán elhajtottam a pics**ába mert rájöttem, hogy ugyanolyan mint te , ha lát egy dögös nőstényt megb**assza.
2015. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lesszit írnám :D
2015. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csak nem kidobott teged az a r*hadt kis ri**o? Huzz vissza az o se***et nyalni. :)kb.
2015. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
VAGY Basz*i azert imadkoztam h az UFOk elvigyenek. De ezek szerint nekik se kellesz :D elozo voltam
2015. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bunkózhatsz is vele, de a legegyszerűbb, ha kereken megmondod neki, hogy nem akarod vele tovább, és PONT.
2015. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
felesleges ez az alpáriság, ha nem vagy rá kíváncsi, mondd azt neki.
2015. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!