Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy sírok mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy sírok mert nincsen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyjából ősz elején kezdődött az egész amikor megláttam egy lányt aki pont az én ideálom lenne, persze ki alakult bennem egy ilyen plátói szerelem. Tudtam jól, hogy akkor semmi esélyem nála így elkezdtem sportolni le is fogytam 30 kilót. De most amire már lenne nála esélyem kiderült, hogy van barátja.

Egyszerűen arra vágyom ha nem is ő de egy hozzá hasonló lányt tudjak szeretni.


Éjszakánként mindig felébredek és elkezdek pityeregni utána meg próbálok vissza aludni. Nappal egész nap csak ilyen szomorkás zenéket hallgatok és ha egyedül vagyok akkor van olyan hogy csak úgy elkezdek könnyezni mert annyira hiányzik egy lány. Volt már veletek is ilyen, hogy ennyire szükségetek volt egy párkapcsolatra vagy csak én vagyok túl érzékeny?

22f



2022. jan. 12. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, volt velem is hasonló, de el kell fogadnod hogy most nincs az életedben senki, és idővel majd sikerül megismerkedned egy kedves, rendes lánnyal, csak légy türelmes és ne görcsölj rá :)
2022. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

"De most amire már lenne nála esélyem kiderült, hogy van barátja."

Ha jó a csaj, akkor 99% hogy van komoly pasija.

Miért nem számítottál erre?

2022. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen időszakom, bár én nő vagyok. Sokat sírtam én is, rohadt magányosnak éreztem magam. Aztán jött Ő. Mondjuk tettem is érte, meguntam a nyavajgást és elkezdtem aktívan keresni.
2022. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért tudatosan kicsit dolgozz ezen, és egy csöppet vegyél vissza az önsajnáltatásból, mert könnyen bele lehet zuhanni ebbe, és depressziósan még kevésbé kellesz a lányoknak. Valahogy próbálj meg laza maradni ebbn a témában, ha valaki önmagában is meg tudja találni a boldogságot, az a normális nőknek is vonzó tud lenni. Egyik jóból következik a másik :)
2022. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele!

Egyrészt ez a vonat már "részben" elment, másrészt meg amúgy sem biztos, hogy "passzoltatok" volna...

Amúgy meg azért az elég nagy teljesítmény, hogy leadtál 30kg-ot. Szerintem kevesebben tudnak ennyit fogyni, mint barátnőt találni.

Ha másnak túlsúllyal sikerül, akkor neked lefogyva miért ne sikerülne?!

Ha az akaratod megvan, akkor miért emészted magad?

Szedd össze a maradék önbecsülésed, és keress egy másik csajt!!! :,D

2022. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a durva, hogy a kérdező még sak 22 éves és már most annyira rá van görcsölve a párkeresés témára, hogy lassan beleroppan mentálisan. Kérdező, nyugodj meg. Nem hajt a tatár. Fiatal vagy, van időd társat találni.
2022. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

"Fiatal vagy, van időd társat találni."

Pont ez az

Az értékes fiatal évei pont most repülnek el szenvedve, ahelyett hogy élvezné

Még szép hogy "hajt a tatár", konkrétan az élete múlik rajta, nem kevesebb

2022. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 akkor meg ne picsogjon, hanem keressen nőt.
2022. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves koromig voltam szűz, de emlékszem már olyan 18-21 éves korom között egész sokszor sírtam este a szobámban, vagy éjjel lefekvés előtt, mert egy lánynak sem kellettem és azt éreztem "engem egy nő sem szerethet".

Szóval szerintem normális. Gondolom te is azért olyan 13-15 éves korod óta szeretnél már barátnőt, mint a legtöbb srác. Ha most 22 éves vagy az valahol azt jelenti, hogy már 7-9 éve nem jön össze semmi. Ez rengeteg idő, teljesen megértelek.


28/F

2022. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!