Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagy hátrány, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy hátrány, ha egy nőnek nincs sok barátja és nincs extrém hobbija?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal. Megkérdezte, mit csinálok szabadidőmben, van-e valami extrém hobbim. Mondom extrém nincs és felsoroltam azokat a dolgokat, amiket szeretek. Tényleg elég basic mind, olvasás, jégkori, tánc, strand, barátokkal lenni, filmezés, ilyenek. Azt mondta: na, kérdezek valami mást, ha már a hobbikról való faggatásom nem jött be. Nem értettem, miért mondja ezt, pedig én több dolgot is felsoroltam, miket szeretek.


Megkérdezte, hány barátom van. Mondtam, hogy nem sok. Voltak olyanok, akik nem viselkedtek túl barátian és őket kiszórtam az életemből, úgyhogy maradt az a kevés, de ők igaziak. Mondta, hogy ő neki meg annyi barátja van, hogy be se tudja osztani az idejét rájuk, mert folyton hívják valahova. Aztán mesélt egy haverjáról, és mondta, hogy "ő neki sincs túl sok barátja". Itt az is alatt engem értett, mert ugye nem magát. Egyik héten volt két programom is, egyik családi, másik egy előadás, amire mentem, majd ironikusan megjegyezte, hogy milyen durván izgalmas az életem, hogy ennyi programom van egy héten. Miután ugye kifejtette, hogy ő mindig csinál valamit a többszáz barátjával.


Ezek ennyire nagy hátrányok, hogy be kell szólni?


2022. jan. 13. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálam előny lenne.
2022. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Vannak valoban eczrovert emberek akiknek rengeteg a baratja es izgalmas az eletuk.


Azok SOHA nem ilyenek, mint akirol irsz..

Nem erzi senki magát kevesebbnek a társaságukban, nagyon jofejek barátkozósak es hajlamosak dicsérni is a másikat.



Egy frusztrált pöccsel ismerkedsz az biztos.

2022. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*extrovert
2022. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Akiknek rengeteg a baratja azokkal jol érzi magát az ember nem véletlenül taoadnak rájuk.

Nem cseszegetnek le masokat nem kritizálnak nem váltanak ki kisebbségi komplexusokat

2022. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Figyelj, kifogtál egy parasztot. Neki lehet nagy hátrány, de ne neki akarj megfeleni, hanem azt csináld, amit te szeretnél, és annyi barátod legyen, amennyit tényleg a barátodnak gondolsz. És keress egy olyan embert, akivel összeilletek (és ha lehet nem egy fellengzős gyökér :D )
2022. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de nyilván ha olyannal ismerkedsz, aki nagyon extrovertált és neki ezek az alap dolgok, akkor az ő szemével nézve ez lehet unalmas. Keress olyat, aki hozzád hasonlóbb, neki meg ez lesz a tökéletes. Érte meg nem kár, valószínűleg amúgy se működött volna hosszú távon. Neked ő túl sok lett volna, neki te meg túl otthon ülős és ha már a szabadidőnél is mindig kompromisszumokat kell kötni, az nem a legjobb. Volt hasonlóban részem, nem sokáig működött, pedig ő még nem is volt ennyire szélsőségesen extrovertált.
2022. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Inkább nagy előny, ha van. Legalábbis a többség szemében.
2022. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha elfogadsz olyan pasit aki szintén ilyen, akkor nem. Ha a tökéletes szőke herceg kell neked akkor igen, nagy hátrány.
2022. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem hátrány, de ez a pasi egyáltalán nem hozzád való.


Egyébként a jégkori szerintem annyira nem gyakori.

2022. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Részemről nem az, nekem sincs sok barátom és sehova nem járok munkán kívül.
2022. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!