Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nagy hátrány, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy hátrány, ha egy nőnek nincs sok barátja és nincs extrém hobbija?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy sráccal. Megkérdezte, mit csinálok szabadidőmben, van-e valami extrém hobbim. Mondom extrém nincs és felsoroltam azokat a dolgokat, amiket szeretek. Tényleg elég basic mind, olvasás, jégkori, tánc, strand, barátokkal lenni, filmezés, ilyenek. Azt mondta: na, kérdezek valami mást, ha már a hobbikról való faggatásom nem jött be. Nem értettem, miért mondja ezt, pedig én több dolgot is felsoroltam, miket szeretek.


Megkérdezte, hány barátom van. Mondtam, hogy nem sok. Voltak olyanok, akik nem viselkedtek túl barátian és őket kiszórtam az életemből, úgyhogy maradt az a kevés, de ők igaziak. Mondta, hogy ő neki meg annyi barátja van, hogy be se tudja osztani az idejét rájuk, mert folyton hívják valahova. Aztán mesélt egy haverjáról, és mondta, hogy "ő neki sincs túl sok barátja". Itt az is alatt engem értett, mert ugye nem magát. Egyik héten volt két programom is, egyik családi, másik egy előadás, amire mentem, majd ironikusan megjegyezte, hogy milyen durván izgalmas az életem, hogy ennyi programom van egy héten. Miután ugye kifejtette, hogy ő mindig csinál valamit a többszáz barátjával.


Ezek ennyire nagy hátrányok, hogy be kell szólni?


2022. jan. 13. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Fuj, valami brutál nagy suttyót sikerült kifognod, gratula... szerintem koptasd le, mielőtt nagyon rádakaszkodna. Tipikus nárcisztikus viselkedés, amikor valaki a másikat húzza le, hogy önmagát többnek érezze.
2022. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hátrány, inkább nem értem, hogy lehet, hogy ti nők mindig ilyen bunkókkal jöttök össze, velem meg alig akar valaki szóba állni.
2022. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12 nőként amúgy én se értem. Rengeteg ilyen kérdés van itt nőktől, hogy mekkora tahókkal randiznak, járnak, élnek kapcsolatban. Én az ilyen debileket öt perc alatt leselejtezem, mert nem tudok rájuk férfiként tekinteni.


Aki ilyenekkel bármi komolyba kezd, az bocsánat, de magára vessen. Ez most nyilván nem a kérdezőnek szólt, remélhetően ő tanult az esetből.

2022. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam előny, miért nem küldted el a fenébe azt a kis majmot?
2022. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 peca1000 ***** válasza:
100%

Nálam már kikopott a baráti, haveri kör, nem találkozom velük, már lassan 15 éve.


Évente párszor elmegyek kirándulni, rokonokhoz, de inkább otthon vagyok.


Senkit sem zavart ez soha.

2022. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, de ha valakinek hátrány lenne (ha nagyon aktív életet él, simán elképzelhető), akkor sem kell bunkó módon beszólni.
2022. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ennél a srácnál hátrány, másnál nem feltétlenül.


Egyébként én azt gondolom, hogy egy kapcsolatban nem kell egyformának lenni, és folyton egymáson csüngeni. Külön is el lehet menni bulizni, mert bizalom nélkül úgysincs értelme a kapcsolatnak. Sőt, attól sem lesz rosszabb a kapcsolat, ha az egyik otthon marad és olvassa a kedvenc könyvét, amikor a másik a barátaival bulizik.

2022. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!