Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontos, hogy ugyanaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos, hogy ugyanaz legyen egy pár összes hobbija, ízlése?

Figyelt kérdés

Szerintem is fontos az, hogy legyen olyan tevékenység, amit ketten tud csinálni a pár, de az nem várható el, hogy minden egyezzen és fölösleges is. Ugyanez pl film ízlés terén, jó lenne, ha tudnánk együtt filmezni, de nekem nem baj, ha nem az összes kedvenc filmemet vagy műfajomat szereti.


Társkeresőn tapasztalom, hogy a férfiaknak ez fontos. Oké, nem mindnek, de meglepően soknak. Amit nem értek. Megkérdezi, mi a hobbim, elmondom, ő is elmondja, majd rákérdez egyesével az ő hobbijaira, hogy én is szeretem e csinálni, és ha nem mindet, az már negatív pont, vagy egyenesen kizáró ok. Kérdezi egyszer egy srác, hogy szeretem e a Marvelt. Még csak rosszat sem mondtam róla, csak azt, hogy van, ami tetszett, van, amit nem láttam. Válasz: akkor már tudom, mi a hiba benned. Oké, ez tényleg ritka, hogy ilyen paraszt legyen valaki :D de mások is szóvá tették már, hogy nem örülnek, hogy én más zenét hallgatok vagy más műfajú filmeket szeretek.


Egyszer rám írt egy srác (közös ismerős által) hogy bár én nem szeretek hegyekben túrázni, de azért ad egy esélyt nekem, megismerne. Nekem eszembe nem jutna ilyet írni valakinek, hogy én megszánom őt annak ellenére, hogy nem ugyanabból áll az életünk :D Másik eset, két randi, a másodiknál éreztem, hogy ez nem fog menni. Rám ír, írom neki, hogy nem szeretnék ismerkedni, ő még kicsit győződött, majd elfogadta és írta, hogy oké, értem, bár szerintem jól el tudtunk beszélgetni, mondjuk az érdeklődési körünk nem mindenben egyezik. Ezt fontos volt kiemelnie :D


Nektek is ennyire fontos ez?


2022. jan. 14. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon fontos hogy a fő ízlésvilág és fontosabb hobbik egyezzenek. Én például nagyon sok rockot és metált hallgatok és zenélek is. Volt olyan nő aki már az elején kijelentette hogy neki ezek nem zenék, csak a mai modern pop a zene neki amit a rádióban és TV-ben játszanak. Ott azonnal véget is ért részemről az ismerkedés, mert én azokat a zenéket nem bírom elviselni. Én inkább macskás vagyok, a kutyákat nem szeretem, ha jönne egy nő hogy ő utálja a macskákat megint csak kizáró ok lenne. A gyerek téma megint csak ilyen, felesleges egymás idejével játszani ha az egyik szeretne a másik nem(vagy nem biztos).
2022. jan. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mem jó ha minden ugyanaz. Nekem fontos hogy legyenek közös dolgok, amiket együtt is csinálunk, de kell a magánélet is. Mindkét fél önálló ember, jó ha vannak külön hobbiai is, amikkel fel tud töltődni. Bár az szerintem fontos, hogy ezrkről is tidjunk beszélni, mindkét feket érdekelje a masik hobbia.
2022. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire szerves része az illető életének az adott hobbi. Mert pl. nekem a színházba járás a legfőbb hobbim - nem kell, hogy ugyanilen színházmániás legyen a párom, de olyannal nem szívesen lennél együtt, aki konkrétan fikázza a színházat, borzalmasnak tartja, haszontalannak stb., és olyannal sem, aki nem enged el egyedül színházba.

Minden más téren egyetértek, nem értem, miért ragaszkodnak egyesek ahhoz, hogy a másik végigasszisztálja minden percét annak az időnek, amit ő a hobbijával tölt, meg miért kell 24/7 egymás popójában lenni - nekem szükségem van személyes térre.

2022. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon hasonló hobbijaink vannak, kivéve a tesmozgást. Én jógázok, ő kondizik. Heti 2 napot munka miatt külön töltünk, így az "énidő" is megvan. A legtöbb dolgot együtt csináljuk (motorozás,társastánc). Sokkal jobb így mindkettőnknek, mintha teljesen más dolgok érdekelnének bennünket és nem lennének közös élményeink.
2022. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!