Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet nekem is barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nekem is barátnőm?

Figyelt kérdés

Mit kell tennem hozzá?


29/F



2022. jan. 14. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésed a probléma része
2022. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Palvinbarbis vudu babát kell égetned a Városligetben vasárnap hajnal 3 óra 42 perckor. Lehetőleg a focipályáknál, ha biztosra akarsz menni.
2022. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
2# Hang vagy kimenni és megnézni, ott van e a csávó
2022. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék köszönöm
2022. jan. 14. 14:39
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Élőben ha olyan a helyzet, és bármilyen formában kommunikálni kezdesz egy lánnyal, és bejön neked és felőle is pozitív visszajelzéseket kapsz, elhívod randizni, ismerkedni. Ezután ha minden klappol, megismétlitek, míg a randikból járás nem lesz. Társkeresőn írsz lányoknak, és akivel jót tudsz beszélgetni, és jön a pozitív visszajelzés, szintén randira hívod, és ha minden klappol, megismétlitek, míg a randikból járás nem lesz.

Ezekre magadtól nem gondoltál?

Tuti recept nincs, mint ahogy 2 egyforma ember vagy szitució sem, így konkrétabbat nem lehet erre mondani, amíg ennyire általános a kérdés.

2022. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
#3 ilyen zergebäszó hidegben garantálom neked, hogy ki nem megyek, de ha lő egy időbélyeges szelfit magáról, ahogy épp a lángoló Palvinbarbira recsizik, akkor elhiszem neki
2022. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
6# tuti erre is lenne vállalkozó. mindenre is
2022. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Valahogy sose jön össze kommunikáció lánnyal élőben nincs olyan helyzet vagy ha igen nem kapok semmilyen visszajelzést vagy kiderül foglalat. Társkeresőn nem volt sikerem
2022. jan. 14. 14:51
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig harmadik opció nemigen van, hacsak nincs nagy baráti/ismerősi köröd, akik összehozzanak ismerősükkel. Vagy ülhetsz otthon várva, hogy becsöngessen egy lány, hogy "Helló, mostantól a barátnőd vagyok!"
2022. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül maradtam. Barátaim nincsenek
2022. jan. 14. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!