Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sok a jó nő tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a jó nő tinderen. Tegyük fel nagy része kamu, még így is sok marad. Aki ennyire jó, hogyhogy nem tud bepasizni?

Figyelt kérdés

Érthetetlen az egész. Az oké hogy őket nem érdeklem, 11 matchemből 3 nő, ha tényleg az a jó, de ők sem válaszolnak. A maradék 8 se nagyon töri magát, lehet nem én vagyok az igazi, de na, legalább látnám hogy van valami igazi, azzal beszélget, majd törli magát, de ez sincs. De a kérdés nem rájuk vonatkozik, hanem hogy minek van egyáltalán olyan, aki annyira szép, hogy akár az utcán leszólítástól is be tudna pasizni... jó, ez a másik véglet, de értitek, meglátok egy jó nőt 28-35 év között, és le vagyok döbbenve, hogy nemhogy mit keresel itt, de mit csináltál az elmúlt 8-10 évben, hogy nem találtál igazit. Mert ha a szépek nem találnak, nekünk csúnyáknak még úgy sem lesz.


31 F


2022. jan. 14. 20:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%

100ból max 1 kamu profil van és talán 4-5, ahol egyátalán nincs fent embert ábrázoló kép.


Szeritnem az emberek akikkel eddig matcheltél igaziak, csak véletlenűl húztak jobbra és amikor írtál nekik rögtön unmatcheltek vagy pedig olyan fáraztó kezdő szöveget írtál nekik, hogy szimplán nem volt kedvük válaszolni ezért unmatcheltek.


Egy kamu profil inkább elkezdene veled kommunikálni, nem unmatchelne szükségtelenül.

2022. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj hogy senki nem unmatchelt. Írok neki, nem válaszol, de nem is unmatchel. Most volt egy akinél felháborodtam, hogy eltelt egy hét mi van már, és végre unmatchelt, de pont találtam valakit úgyhogy töröltem magam mert már fb-on beszélgetünk. :D


1 "tragikus" unmatch sztorim van, egyetlen egyszer volt hogy tényleg egy jó csajjal matcheltem és le voltam hidalva hogy ezt hogy. (Vagyis ez a mai is jó volt, az unmatches, csak kicsit kövérebb.) Írtam neki de válasz helyett unmatch rögtön. Ez legalább korrekt! Nem zavar, ha így csinálja, egyrészt egyértelmű, másrészt soha többé nem tudok neki írni. Aki meg ott marad és nem válaszol annak írhatok tovább, volt akinek írtam hogy üres a lakás gyere át szórakozni, mert tudtam úgyse válaszol.

De végre remélem most megszabadultam végleg a tindertől, akivel most beszélgetek kedves és akar is beszélgetni. És szép is, kicsit kövér és alacsony, de nem gond, az arc pótol mindent. 2 évvel fiatalabb és nem lakik messze, pont jó.

2022. jan. 14. 22:19
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Csak mondom, hogy csalókák a képek. Sok csajjal találkoztam aki a tinder profilján kb. modellnek is elment volna. Randin meg tök átlagos csaj volt, smink nélkül meg aztán főleg ...


Szóval Ezek a nagyon jó nők is max átlagosnak mennek el. Csak facetune, faceapp, retus, jó beállítás, 5 évvel ezelőtti képek. Ráadásul a tinder fos felbontásban mutatja ezeket a képeket, lehetetlen bármilyen arc részletet is kivenni belőle.


Szóval ennyi. Ugyanazok a nők vannak ott is mint élőben. és élőben sem mindenki top modell.

2022. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
Ha tudnád smink, filter meg ilyenek nélkül milyen igénytelen szakadt ri.banc a legnagyobb részük, hamar megértenéd a választ :D
2022. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%

A tinderen lévő csajok egy része már nem is aktív az appon, egy részük pedig csak egónövelésre próbálja ki kíváncsiságból. És van egy részük, aki nyíltan szexet keres. Meg, egy részük, aki nem nyíltan csinálja ezt, de azért a top pasik alá befekszik, aztán sír, hogy csak megdugták. Nekem is van több olyan cuki lány ismerősöm, akik normális kapcsolatokban voltak, aztán bekattantak, felmentek tinderre és átment rajtuk a fél város. De, ők aztán "komolyat" keresnek.


Szóval, tinderen alig van olyan lány, aki tényleg komoly és komolyat keres.


Azt meg engedjük már el, hogy a szép nőknek milyen nehéz a társkeresés és félnek tőlük a pasik meg soha nem szólítják le őket... Ezt valami rejtélyes oknál fogva csak ezen az oldalon olvasni rendszeresen. A való életben ilyet még soha, egy szép nőtől sem hallottam. Sőt, valahogy facebook cikkek alatt sem írogatják ezt. Pont, hogy az ellenkezőjét. Az én barátnőm is gyönyörű, de nem tud 10 percre nyugodtan leülni egy kávézóba úgy, hogy valaki ne kezdje el nézni és hetente legalább 1-2 pasi leszólítja.

2022. jan. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
15, Egyetértek a Kalandorok kíméljenek meg komoly kapcsolat = megduhatsz ha elég helyes vagy az első este. Fordított pszichológia.
2022. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%
#16: Így van.
2022. jan. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

"A való életben ilyet még soha, egy szép nőtől sem hallottam."


Mert amúgy idegenek odamennek hozzád lelkizni.

2022. jan. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
54%

#18: Amikor ilyen szintű válaszokat írtok, komolyan felmerül bennem a kérdés, hogy élitek túl a mindennapokat?

Nem, SEHOL sem írtam olyat, hogy idegenek jönnek oda. Bármilyen hihetetlen is, nem minden itt író válaszoló olyan, hogy csak a monitor előtt él. Képzeld el, a való életben vannak emberek, akik ismerik ám egymást és beszélgetnek... Ez számodra valami újdonság vagy mi ez a szöveg?

2022. jan. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem szöveg, ez pont arra kérdés, hogy élőben hogy történik?


Hány nőt ismersz, ezekből hány olyan barátnőd van, aki olyan gyönyörű, hogy zaklatják, ezekből hány olyan van, akivel vagy olyan bizalmas kapcsolatban, hogy megoszthat valamit veled anélkül, hogy tolnád a nőgyűlölő dumát?

2022. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!