Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sok a jó nő tinderen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a jó nő tinderen. Tegyük fel nagy része kamu, még így is sok marad. Aki ennyire jó, hogyhogy nem tud bepasizni?

Figyelt kérdés

Érthetetlen az egész. Az oké hogy őket nem érdeklem, 11 matchemből 3 nő, ha tényleg az a jó, de ők sem válaszolnak. A maradék 8 se nagyon töri magát, lehet nem én vagyok az igazi, de na, legalább látnám hogy van valami igazi, azzal beszélget, majd törli magát, de ez sincs. De a kérdés nem rájuk vonatkozik, hanem hogy minek van egyáltalán olyan, aki annyira szép, hogy akár az utcán leszólítástól is be tudna pasizni... jó, ez a másik véglet, de értitek, meglátok egy jó nőt 28-35 év között, és le vagyok döbbenve, hogy nemhogy mit keresel itt, de mit csináltál az elmúlt 8-10 évben, hogy nem találtál igazit. Mert ha a szépek nem találnak, nekünk csúnyáknak még úgy sem lesz.


31 F


2022. jan. 14. 20:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%

#20: A legjobb barátnőm és a barátnőm is gyönyörű. Velük én vagyok a legbizalmasabb kapcsolatban. Rajtuk kívül 4 lánnyal vagyok közelebbi baráti kapcsolatban, akik gyönyörűek. A haverokat nem fogom átszámolni, passz.

Ez úgy történik, hogy a párkapcsolati témák elég gyakori témák a húszas korosztályban. Szóval, egyszerűen szóba jön.

A nőgyűlölet pedig hogy az atyaúristenbe jött ide? Hol toltam nőgyűlölő szöveget? Nem vagyok nőgyűlölő, de úgy érzem, hogy nálad van valami probléma a toronyban. Az meg gáz, ha csak ennyit tudsz előrántani ismeretlen emberekre, ami ráadásul nem is igaz.

2022. jan. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Sajnos elég gyakran feljön itt a vád, hogy nőgyűlölet minden megnyilvánulás, aki nem érti a nőket. Vagyis max. én nem értem, te leírtad, mi a valóság, hogy igenis leszólítják a jó nőket. És ezt én is meg tudom erősíteni, mikor egy nagyon jó csaj volt szaktársnőm nem tudott bepasizni az egyetemen évekig, az nem azt jelentette, hogy nem volt senkije, hanem azt, hogy össze-vissza smárolt mindenkivel, aztán pont lett egy pasi, aki bejött neki annyira, hogy együtt maradtak és megházasodtak, házasság után 3 évben belül pedig jött 2 gyerek. És réges rég, mikor ő még nem volt, azt írta ki msn-re (tehát tényleg ennyire régen volt), hogy ne csodáld hogy miért csinálja, amit csinál, csak az igazit keresi... a smárolós dolgot mástól hallottam, de megerősíteni látszik az msn-es kiírása.


Vagy pl. ott van a modell Mihalik Enikő, nagyon max. 2-3 éve még arról panaszkodott, hogy neki sem olyan az ismerkedés, hogy top pasija van/mindig van valakije, nem mernek hozzá közeledni és épp szingli. Mi történik erre? Már arról tudunk hogy nemcsak hogy terhes, de már szült is. Ha az egész procedúrát sikerült ilyen rövid időn belül lezavarnia, akkor ne higgyük már el a kamut, hogy neki aztán nem mindig.

De pl. exem is olyan, hogy azt mondja házasodni akart fiatalon, de nem volt, aki jött volna. És valahogy hihetetlenül hangzik, hogy nem is kereste senki, vagy már akkor is elkötelezettségi gondjai voltak, mint most, hogy szakított velem is, mert neki inkább nem kell senki, és rajtam kívül nem volt kapcsolata, pedig lassan 30 lesz.

2022. jan. 15. 07:28
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
#22: Gyakori jelenseg ez a Mai tarsadalomban. Ha barmi olyat mersz mondani a nokre ami serti valamelyik onerzetet, akkor egybol nogyulolo vagy, de forditva teljesen oke, barmilyem utolso szarnak el lehet hordani a ferfiakat.
2022. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
41%
#23 igy van, és ha esetleg nehezményezed akk te vagy a törékeny kis lúzer meg legyél már férfi, meg nem tudod kezelni az erős független nőket XD
2022. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
20%

A nők rettentő ostobák. Ha lett volna már 3-4 tucat csajod, ezt is tudnád. De full retardált fassságokat írsz.

"a jó nők (akikkel sosem beszéltem) számára nem okozhatna gondot az ismerkedés, hiszen kinézetük vonzza a férfiakat."

Amellett hogy ez is egy értelmetlen fassság, ha vonzza a férfiakat, te mifszért nem mész oda?!

2022. jan. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25: leírtam, hogy mert nem merek közeledni, de ha jól sejtem ez nem igaz minden férfira :D tehát a jó nőknek nem is kéne tinderen lenniük, mert lesz valaki, aki közeledik hozzájuk, nem én, hát más
2022. jan. 15. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!