Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, hogy minden lány akivel eddig ismerkedtem drogozott?

Figyelt kérdés

Sziasztok


20 éves egyetemista vagyok, és kezdek elkeseredni...

Tinderen ismerkedek, és mindegyik lánnyal akivel randiztam végül elmondta, hogy bulikban különböző drogokkal élnek előszeretettel.


Egyszerűen nem értem mi lehet a baj, nem nézek ki jól, nincsenek kint hatalmas bulis képeim, szimplán egy vanília srác vagyok....


2022. jan. 15. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Járj normális, kulturált társaságba.
2022. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 van egy társaságom az egyetemen, de a képzés jellegéből kifolyólag csak fiúk vagyunk
2022. jan. 15. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Bevonzod őket.

De azért nagyon nem mindegy, hogy kóláznak/spuriznak.

Vagy csak pár slukk spangli.

LSD-Meszkal-Gomba trippek.

Esetleg legdurvább esetben a feketekátrány meg a krekk pusztítja őket, de az már látszódik is rendesen..

Durva különbségek vannak. Használó és függő között is. De találó az orosz kígyó tetkó a nyakon erre. Vagy az amit birtokolsz az birtokba vesz jelmondatok.

Nézesd meg velük a reqviem egy álomért vagy a transpointingot.

Ha fiatalok akkor meg a 13 okom voltat hátha elgondolkoznak.

2022. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyetlen egy ismerősöm sincs, aki élne ezzel. Fura, nem?

Mondjuk meg is válogatom őket, nálam a bulizós kizárva.

2022. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne arra fokuszalj mit nem akarsz janrm mot akarsz
2022. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor valamilyen lelki problémának az eredménye, hogy droghoz nyúl az illető.


Nem lehet, hogy tudat alatt felveszel ilyen megmentő szerepet, vagy épp azt gondolod, hogy egy egészséges lánynak nem lennél elég?

2022. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ideje mégis kipróbálnom ezt a Tindert...:DDDD
2022. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan típusú nőket vagy hajlamos jobbra húzni. Mert izgalmasabbnak tűnik, mert szexibb...
2022. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!