Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a lány, akivel ismerkedtek, elmondaná, hogy bipoláris, de szed gyógyszereket, illetve vagdosta a combját, és megmaradt a nyoma?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy minden stimmel, nagyon sokat beszélünk, sokat vagyunk együtt, többször is összebújva együtt aludtunk (de nem volt semmi több). Lassan haladunk, de úgy érzem, hogy tényleg komolyat szeretne, nem csak megdugni.

Csak én se nagyon merek lépni, mert féltem magamtól. Félek elmondani neki ezt. Megpróbálhatnám eltitkolni, de igazából szeretnék őszinte lenni vele, úgyhogy szerintem nemsokára el kéne mondanom neki. Kedvesnek, empatikusnak és megértőnek ismertem meg, de így se merem.



2020. nov. 5. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát, jó volt beszélgetni, köszi! - Ezt szólnám.
2020. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki!
2020. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Én bevállalnék ilyen csajt.
2020. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb-nagyobb hiányosságai mindenkinek vannak, de mindenki elvár egy alapszintet a másiktól lelki egészség terén (is). Ez valakinél feljebb, valakinél lejjebb van.

Igazából tökmindegy, mi mit szólnánk hozzá. Egyedül az számít, ő mit szól hozzá. Ha már vagytok azon a szinten, hogy nem kizárólag a legszebb oldalatokat teszitek a kirakatba a másiknak, hanem a gyengeségeiteket is felvállaljátok, akkor mondd el neki. Benne van a pakliban, hogy ennek fényében úgy gondolja, nem vállalja a kockázatot, nem bízik benne, hogy jól működő kapcsolat fog köztetek kiépülni. De előbb-utóbb mindenképp ki fog derülni, és akkor már inkább előbb, mint utóbb (ha utóbb, akkor pluszban még úgy is érezheti, hogy át lett verve).

2020. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, te sem örülnél, ha a srác hónapokon-éveken keresztül hallgatna arról, hogy mondjuk zugivó, mert fél, hogy ott hagyod, és különben is úgy látja, hogy már kifelé tart az alkoholizmusból.
2020. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg őszintén érez irántad és kedvel akkor nem fog elítélni és elfogad. (Bár ez elég ritka szerintem a mai világban.)
2020. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

"mert féltem magamtól" - Ez annyira szexin hangzik :)


Az első barátnőm a karomba döfött egy villát (megmaradt a nyoma), még ma is úgy érzem, ő volt az egyetlen lány akibe szerelmes voltam, és a mai napig hiányzik...


Engem nem zavarna.

30/F

2020. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk fordítva van. A párom bipoláris, de én elfogadtam ilyennek, tán mert mondjuk odafigyel rá, gyógyszer is rendben és gyakorlatilag alig érezni. Igaz, ehhez kell egyfajta elfogadás és türelem, hogy azért vannak nehezebb napok...
2020. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki megtalálja a jövőben ezt a kérdést, és tapasztalatokra kíváncsi, leírom, mi volt. Elmondtam neki mindent, és teljesen megértő volt. A vágásokat magától vette észre, és megmutatta a sajátjait, hogy lássam, nem vagyok egyedül ezzel. Végül megcsókolt és összejöttünk.
2020. nov. 8. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, ez tök jó. :) Amúgy nem tudom miért pontoztak le. A 8-as voltam... mindegy, lefosom, hogy másnak nem tetszik, kivel vagyok. ;)
2020. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!