Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a nőgyűlölők azok mind sikertelen incelek a társkeresésben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f_7ipZr0LWY

Itt van Nicholas Victor aki full alfa, több száz nőt megfektetett PUA mester, aki 46 éves de több mint 20 évvel fiatalabb nője van most is mégis teljesen nőgyűlölő. Minden második videója arról szól, hogy a mai nőknek mennyire el van szállva az egója, milyen irreálisak az elvárásaik, az összes kis hercegnőnek képzeli magát meg stb.

Ebben a videóban meg konkrétan parasztozza, gerinctelenezi is a nőket akik nem írnak vissza a férfiaknak neten (kb. 1:30-nál kezdődik). De mondom, minden második videójának van egy erős nőgyűlölő hangvétele, és ez látszik is az arcmimikáján, hogy valóban gyűlöli a nőket sokszor.

De akkor mégis, mivel magyarázzátok, hogy ekkora sikeres alfa hím a nőknél? Akkor a nőgyűlölet mégsem egyenlő az incelséggel? Itt megdőlt egy nagy tévhit?



2022. jan. 15. 20:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
szerintem ezt nem gondolta senki, de te tudod
2022. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
99%
10 másodpercet néztem a videóból. Ez az arc alfa?
2022. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

Full alfa? Az csak egy hülyegyerek.

Meg milyen nőknél? Egy nővel van. A többségnek nem kéne.

2022. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
98%
Mert az emberek egyszerűek. Ami nem megy, azt utálni szokták.
2022. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
Hatalmas nagy sikere van a 754 megnézéssel :D
2022. jan. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért gondolják mert az lenne a logikus. Végképp nem értem minek nyíg egy olyan pasas aki (állítólag) sorra fekteti meg a nőket. Hát ő akkor mivel is különb bárkinél? Egy hímringyó, nem több, nem jobb. Bort iszik és vizet prédikál. Amugy ha irreálisak az elvárásaik a nőknek akkor ő hogyan tud ezeknek megfelelni? Nem kicsit ellentmondásos.
2022. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
62%

Ez a figura 46 éves?

Úgy néz ki mint egy hülyegyerek.

Lényegesen jobban nézek ki ennél, én is csak trollkodni járok pl gyk-ra, idegesíteni a feminácikat. :D

Már megkaptam vagy 1000x, sosem lesz nőm. :D

2022. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
98%

Természetesen nem néztem bele a videóba (gondolom az összes viewja a drága kérdezőnknek köszönhető, aki hétszázszor lejátszotta egymás után).


Viszont eléggé úgy tűnik, a gyakoris incel logika szerint az "alfa" pasi az, aki gyűlöli a nőket, mégis közben van egy darab nőnemű lény vele egy légtérben legalább tizenöt percig.

2022. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez így első ránézésre nem full alfa, inkább full átlag (talán). Egyébként ha hallanák a nők, hogy a náluk sikeresebb férfiak hogy beszélnek róluk a hátuk mögött és valóban számítana a belső érték is, akkor nem lenne legközelebb punciba a farkuk a nagy alfáknak.
2022. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk én az ilyen PUA mestereket sem tartom sokra.


Hidd el, szexhez jutni nem nehéz. A kihívás az, hogy jó partnered legyen, akivel még több év után is harmónia van köztetek.

2022. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!