Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan, hogy a nőgyűlölők azok mind sikertelen incelek a társkeresésben?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f_7ipZr0LWY

Itt van Nicholas Victor aki full alfa, több száz nőt megfektetett PUA mester, aki 46 éves de több mint 20 évvel fiatalabb nője van most is mégis teljesen nőgyűlölő. Minden második videója arról szól, hogy a mai nőknek mennyire el van szállva az egója, milyen irreálisak az elvárásaik, az összes kis hercegnőnek képzeli magát meg stb.

Ebben a videóban meg konkrétan parasztozza, gerinctelenezi is a nőket akik nem írnak vissza a férfiaknak neten (kb. 1:30-nál kezdődik). De mondom, minden második videójának van egy erős nőgyűlölő hangvétele, és ez látszik is az arcmimikáján, hogy valóban gyűlöli a nőket sokszor.

De akkor mégis, mivel magyarázzátok, hogy ekkora sikeres alfa hím a nőknél? Akkor a nőgyűlölet mégsem egyenlő az incelséggel? Itt megdőlt egy nagy tévhit?



2022. jan. 15. 20:35
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy mégis ekkora alfahím, és mégis megdugta a fél országot?
2022. jan. 15. 23:04
 22/50 anonim ***** válasza:
98%

#21

1. Bizonyíték erre? Mondani bárki tud bármit. 300 üzenetből hatra válaszoltak, nehezen hiszem, hogy ennek ellenére több száz nővel lefeküdt.

2. Több száz nő mióta fél Magyarország? :D

2022. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
98%

Nem hiszem, hogy ez alfahím lenne, mert nagyon ocsmány. Szerintem keményen be kéne drogozni ahhoz egy nőt, hogy hajlandó legyen lefeküdni vele, de persze az is lehet, hogy a csávó a prostik fizetős szolgáltatásainak igénybevételét tekinti hódításnak vagy csajozásnak.


Végülis az is eredmény, ha egy pasinak annyi lóvéja van, hogy prostikra b#ssza el.

2022. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez a pasi nem alfa, hanem átlagos. És ez a kioktató stílus nagyon gáz. Pont az ilyeneket kell ignorálva lekoptatni.
2022. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
98%

Sikeres?

Lassan 50 éves pasi, se családja, se semmi, néha felszed egy nőt, aztán azzal van, míg a nő nem lép le a bácsitól. Ez aztán a siker az ő korában.

2022. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

"se családja, se semmi"

Több mint 20 évvel fiatalabb női vannak és azokat dugja könyörgöm.

Könyörgöm. Nehogy már bárki megpróbálja nekem bemagyarázni, hogy egy ilyen élettel nem cserélne bárki vele egykorú kiégett, családos, kisgyerekes, rabszolga pasi 40 éves elsárkányosodott feleséggel.

2022. jan. 16. 00:13
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

26


Én nem...mert hiába vannak 20 évvel fiatalabb női, egyik se szereti igazán. Nekem fontos, hogy legyen egy társam az életben akire számíthatok, és nem lép le az első alkalommal, ha elfogyott a pénzem, vagy impotens lettem esetleg tolószékes.


Én viszonylag nagy családban nőttem fel, és előbb utóbb (bár nem ekkora családot), de valamilyent szeretnék, mert nekem az a természetes.


24F

2022. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
98%

#26

Lásd a #22-es hozzászólásomat. Hány nő mondta, hogy valóban legfeküdt vele? Ha a társkeresőkön 300-ból 6-an méltatják válaszra, akkor hogyan lenne jóval "sikeresebb" a való életben? Nem érzel ellentmondást? 🤔

2022. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
98%
Ez de ronda. :D A hangja meg mint aki héliumot szívott.
2022. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
98%

"Több mint 20 évvel fiatalabb női vannak és azokat dugja könyörgöm.":


Ezt honnan tudjuk azon kívül, hogy mondja?

2022. jan. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!