Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső applikációkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső applikációkon titeket zavar, ha csak köszönnek és onnantól visszaköszönés után már nem is reagálnak semmit? Ti szoktatok egyáltalán arra reagálni, ha csak annyit ír valaki, hogy szia?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Szoktam rá reagálni annyi efforttal, amennyit ő is beletett.


Ha csak egy sziát ír, én is írok egy sziát, hogy lássa, aktív a fiókom és érdeklődöm. Aztán ha nem képes semmit írni, amire értelmesen tudok reagálni, akkor ennyi volt. Én sem írok rá másra úgy, hogy ő produkálja magát nekem. Nem. Akkor írok valakinek, ha van mit mondanom és tudok értelmes tartalmas beszélgetést kezdeményezni, nem csak sziázni meg egy kenyszeredett "hogy telt a napodat" odaböffenteni, mint a tízezredik ilyen üzenet.

2022. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekel. Meggondolta magát és ennyi. Végülis írnak elegen, nem kötelező folytatnia az irományát.

45N

2022. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem férfiként van az, hogy matchelünk a nővel, és ha én nem kérdezek folyamatosan, akkor nincs beszélgetés. Kb 5-ből 4 nőnél így működik. Az ilyeneknek egy bizonyos idő után nem írok többet.
2022. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fb társkeresőn szinte csak ilyen volt. Írt a pasi, hogy "szia", én visszaírtam, hogy "szia" és innentől kezdve semmi. Eléggé idegesítőnek találtam, mert ha nem ír semmit, akkor letudom azzal, hogy nem érdeklem, de ha ír, akkor miért csak ennyit és ha már választ kap, miért nem folytatja? Na mindegy.
2022. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!