Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, ti még sajnáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti még sajnáljátok ezeket a pasikat?

Figyelt kérdés

Amikor pasik sipízonak itt, hogy nincs nőjük, és mi ennek az oka?


Miközben pontosan leírják, hogy miért nincs, de persze változtatni nem képesek, inkább naponta kiírják a nyomorukat kérdés formájában.


- Felnőtt, diplomás ember. De sem szakmailag nincs sehol, sem szociális élete sincs, hiszen leírja, hogy 1 öltönye sincs, mert neki nem kell.


- Nem mer odamenni nőkhöz. Fosik leszólítani egy nőt.


- Nem költ nőre, még az első randin sem, mert szerinte nem kell.


- Válogat. Túl magas, túl öreg, nem szűz, nincs diplomája,...


- Nem írok rá még a neten se, mert nem vagyok "Csed".


- Felnőttként jut eszébe, hogy blankoltatnia kéne, mert fitymaszűkületes.


2022. jan. 17. 18:54
1 2 3
 1/21 peca1000 ***** válasza:
94%

Nem sajnálom őket.


Ha pin....a kell nekik, majd tesznek érte, vagy sírnak tovább.

2022. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az elején se sajnáltam, de úgy különösebben nem izgat most sem. Azért abba bele tudom képzelni magam, mikor az ezredik "any-d pics-jába" küldés után nem akarnak már erőlködni, de nyilván vágyik az ember a szeretetre. Ezek viszont olyan sebeket ejtenek, és a szégyenérzet már olyan erős, hogy nincs visszaút.


Nem felmentem őket, csak megértem. Ha a picsogáson nem akar túllépni, az az ő dolga, nekem aztán mindegy hogyan él. A világ egyik legnagyobb hazugsága viszont, hogy a nők angyalok, a felsoroltjaid nagy része ugyanúgy elmondható rájuk is.

2022. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Szia finomságoska!

Nem sajnálja senki ezeket, legfeljebb a sorstársaik.

Egyben nem értek egyet, ez az öltönymániád kiakaszt. Rengeteg diplomás ember munkájához nem kell az öltöny, a magánélethez meg még kevésbé. Egyetlen fiatal, huszas-harmincas pasas se öltözik jelmezbe még egy felkapott belvárosi étterembe se. Lazulj már le.

2022. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Mi értelme volt ennek a kérdésnek? Szebb lett tőle a napod?
2022. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez megy itt kb 10 éve :D 5-6 év kihagyás után jöttem vissza pár hete kíváncsiságból, és mintha haza jöttem volna :D semmi se változott
2022. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
5: Milyen volt ott, ahonnan jöttél. Én mennék..
2022. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Én sem sajnálom őket, elmennek k*rvákhoz, jó életük van. Gondtalanok. Ma voltam egy kínai lánnyal, gyönyörű volt, azt hiszem bele is szerettem. Még akarok arabbal, négerrel is együtt lenni, régen nem lehetett ilyet az országban találni, szerencsére nem kell thaiföldre menni már, hogy jó p*nát találjon az ember.
2022. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
7-es, nagyon jó lehet, akibe pénzért bárki beleverheti, nem vagy túl igényes.
2022. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem sajnálja a másikat. (Idegeneket is miért kéne?! :,D)

Aki kiírja a "bánatát", az többnyire csak a következők miatt teszi:

Látni, hogy más is pont ugyanolyan balf*sz mint ő maga.

Látni, hogy másnak sem olyan egyszerű, mint neki.

Látni, hogy ki mint vélekedik az adott témában.

Látni, hogy van-e remény.

Látni, hogy tartozhat-e valahova, vagy tényleg egyedül van a problémájával...

2022. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Én nem sajnálom.

Valamire való férfi ismerőseim esetében (már amelyik akart barátnőt), az talált is. Innentől nincs miről beszélni.

2022. jan. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!