Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén, ti még sajnáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ti még sajnáljátok ezeket a pasikat?

Figyelt kérdés

Amikor pasik sipízonak itt, hogy nincs nőjük, és mi ennek az oka?


Miközben pontosan leírják, hogy miért nincs, de persze változtatni nem képesek, inkább naponta kiírják a nyomorukat kérdés formájában.


- Felnőtt, diplomás ember. De sem szakmailag nincs sehol, sem szociális élete sincs, hiszen leírja, hogy 1 öltönye sincs, mert neki nem kell.


- Nem mer odamenni nőkhöz. Fosik leszólítani egy nőt.


- Nem költ nőre, még az első randin sem, mert szerinte nem kell.


- Válogat. Túl magas, túl öreg, nem szűz, nincs diplomája,...


- Nem írok rá még a neten se, mert nem vagyok "Csed".


- Felnőttként jut eszébe, hogy blankoltatnia kéne, mert fitymaszűkületes.


2022. jan. 17. 18:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
majd az indián tesók helyettük is lekezelik.
2022. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Én csak csodálkozom azon hogy nekem kb 2 perc alatt lejön miert nincs senkijük, nekik meg éveken át sem esik le.
2022. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
30%
Én azokat sajnálom jobban, akik szerint akkor "tartassz valahol" az életben, ha van öltönyöd a diplomád mellé. Mert anélkül aztán húde senki lehetsz. Bezzeg Pista a 8 általánossal, ő a 'teszkóba' is öltönyben jár. Ez igen, ez már valami! :D
2022. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-ből 8 férfi ismerősömnek több éve nincs vagy soha nem is volt barátnője. Dolgoznak, tanultak, "normálisak". Nem gondolom, hogy minden férfi "selejt", csak mert egyedül van és nem kell a nőknek.
2022. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 peca1000 ***** válasza:
32%

A legtöbb nő csak ke...félni akar, társat nem keres.


Unokaöcsém mondta, már feladta, szeretőket tart csak.

2022. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi kedves, empatikus nőt...
2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

"Valamire való férfi ismerőseim esetében (már amelyik akart barátnőt), az talált is. Innentől nincs miről beszélni.":


Nekem meg minden valamire való ismerősömnek saját lakása/háza van. Innentől nincs miről beszélni. Végül is semmi problémá a lakáspiacon hiszen sok ismerősömnek van lakása nem?

(Azokat az ismerőseimet, akiknek nincs, már rég kiutáltam középsuli alatt)

2022. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Őszintén?

Engem senki nem sajnál ugye, tehát marad az önsajnálat. Undorító, és sehova nem vezet tudom, viszont legalább önmagam nyomorát én magam megértem, ha már mindenki más tesz rá.

Megoldás így sem, úgy sem lesz rá.

Akkor nem mindegy?

2022. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
A 18-assal én is egyetértek nőként. Senkit nem érdekel a nyomorunk, mindenki éli világát, igazából ez így van rendben. De akkor miért is baj az önegyüttérzés? Megoldást nem hoz, tudjuk. Csakhogy azt más sem hoz!☝️ Rajtam pl. kizárólag egy restart segítene; más felmenők génállományát örökölve megfoganni, más helyre, más családba születni. Nyilván ez lehetetlen. Akkor meg nem mindegy tényleg?
2022. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
92%
"Nem költ nőre, még az első randin sem, mert szerinte nem kell"-őőőőő, ebben szerintem semmi gáz nincsen.
2022. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!