Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ujabb évjáratú (tehat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ujabb évjáratú (tehat mondjuk nem regebbi 2018nal) audi a4sel mar eleg jó lennek a penzehes típusu lanyoknak/nőknek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Minek akarsz ilyen barátnőt? Én pl hozzá se böknék egy ilyen emberhez.

N/24

2022. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Kollégád pár kérdéssel lejjebb közölte, hogy 30 alatt a nőknek csak a kinézet számít, az anyagi javak nem. Lécci egyeztessétek, hogy akkor most mi van :D
2022. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
#2 lehet, ez a kérdező 30+ nőkre vadászik :D
2022. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hat en 25 vagyok es 20-30as korosztaly tetszik
2022. jan. 21. 11:20
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Le vagy maradva 10 évvel. A csajozás a Lambhorgininál kezdődik de vegyél előtte egy 80 milliós újépítésű lakást is.
2022. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%
Bőven elég, ha van egy közeokategoriás autod!!!! De sokotok még erre is képtelen! Sír, h a nők elutasitják, mert nekunk bmw/audi kell, és amikor megkérdezem milyen autoja van, közli, hogy nincs autoja. Wtf?
2022. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6. Tehat ha azt valaszolnam neked h van egy

Legújabb évjaratu suzu swiftem amit újonann vettem saját pénzből akkor neked az is elég lenne?


Ugye azt állitod h a férfinek legyen egy normális autoja...

2022. jan. 21. 11:33
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

6: Én nem veszek, mert tudom, hogy úgyse hozna semmit, fenntartani meg nem olcsó. Ráadásul rendszeresen vinni kell autómosóba, szerelőhöz stb, amihez megint csak nincs kedvem.


Ha veszek egy jó kocsit és küldök róla egy képet, randizol velem?

2022. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

7

Igen! Bőven!

Amivel el tudunk menni a közösen szervezett programokra, kirandulni, bevásárolni....

2022. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%

#8

"fenntartani meg nem olcsó.

< -- >

Ha veszek egy jó kocsit és küldök róla egy képet, randizol velem?"

● Egyrészt, itt érzékelek némi ellentétet, másrészt az, hogy van autód, még önmagában édeskevés, ez csak rajtengedély! Nyilvan nem ez az egyetlen preferenciám, amikor eldöntöm, hogy randizok e valakivel, avagy sem! De ha nincs autód, úgysem fog működni a kapcsolat!

2022. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!