Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ujabb évjáratú (tehat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ujabb évjáratú (tehat mondjuk nem regebbi 2018nal) audi a4sel mar eleg jó lennek a penzehes típusu lanyoknak/nőknek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 11:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nincs autód, úgysem fog működni a kapcsolat!":


Ez mondjuk helyfüggő. Itt a városban az autó csak magamutogatásra van szerintem. A tömegközlekedéssel gyorsabban eljutok akárhova, különösen Karácsony óta. A munkahelyre például most 25 perc bejutni villamossal és metróval. Autóval ki tudja mennyi idő lenne kivárni a reggeli sort.


Vannak vidéki rokonaim viszont, akiknél más a helyzet. Ott autó nélkül kb esélytelen életben maradni.

2022. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

"6. Tehat ha azt valaszolnam neked h van egy

Legújabb évjaratu suzu swiftem amit újonann vettem saját pénzből akkor neked az is elég lenne?"


Páromnak egy 25 éves Hondája volt, mikor összejöttünk, amit ráadásul a szüleitől örökölt, még csak nem is ő vett. :))

Nem érdekelt. Amúgy a kocsi még mindig remekül megy, az OT-re hajtunk. :))

2022. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Se nekem se a páromnak nincs autója. Nem mondom városon kívül jól jönne, de egyáltalán nem szar emiatt a kapcsolatunk🤔
2022. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

13

Majd ha lesz gyereketek...

Most csak a minősegi programokrol kell lemondanotok...


12

Vagyis VALAMILYEN kocsija volt...

2022. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
#13 gyerek is van képzeld el, uh ez nem jött be és egyáltalán nem kellett soha semmiről lemondani. Csak többet kellett sétálni. Nagy cucc
2022. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező, a pénzéhségnek is vannak fokozatai. Van, akinél a Pagani a belépő, másnak meg elég, ha van egy nem teljesen szétrohadt járműved a szentháromság valamelyikéből, még ha vele egyidős, akkor is. Bizonyára vannak olyan nők, akiknek megfelel az említett autó.

Más kérdés, hogy miért akarsz olyan párt, aki csak emiatt van veled.

2022. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy adonisz szoval megprobalok a penzzel kompenzalni
2022. jan. 21. 15:07
 18/29 anonim válasza:
100%
Amikor összejöttem a párommal, nem volt autóm, de mivel én városi ő pedig vidéki volt, jobb meglátás volt beszerezni egyet. Én korábban már összespóroltam egy átlag autó árát, amit közöltem vele is, és közös igényeinknek megfelelő mindkettőnknek tetsző autóra esett a választás. Nincs is jobb annál, mint közösen bújni az autók piacát, és együtt megtenni az első métereket az új szekérrel. Amikor vettük az autót, 3 hónaposak voltunk, jelenleg már több mint 3 éve nyúzzuk ugyan azt az akkoriban 1.5m ft-ért vásárolt "luxusautót" :D Elmondása szerint egy 2-es golffal is beérte volna, csak tudjunk többször találkozni.
2022. jan. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 De La Cruse ***** válasza:
100%

Miért nem olyant keresel aki hozzátesz az életedhez?

Az az igazi aki melléd áll. És amid van ahhoz hozzáadja az idejét, kreativitását, jósszándékát és tudását.

Azt emeld magad mellé és ne a bankszámla vámpírokat.

Akkor öt év múlva nem hajléktalan leszel hanem gazdagabb!

2022. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
Az a baj, ha beleugrasz egy ilyen kapcsolatba, mindig lesz "vastagabb" nekik akikre átugorhatnak élősködni. Az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni, ha csak nem az a célod hogy minnél több ilyen "hölgy" menjen át rajtad.
2022. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!