Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak hogy a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak hogy a lányoknak, fiatal nőknek nem jönnek be a vékonyabb testalkatú fiúk?

Figyelt kérdés

Nem a kórosan vékonyakra gondolok.

Én magas vagyok és vékonyabb alkatú vagyok. De a testalkatom nem jön be a lányoknak. Mi az oka ennek?


2019. júl. 14. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert az utcán egy cigány megerőszakolja, aztán a csajt is.
2019. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt általában azok a zsírbicepszű vagy max. cigányedzést toló, sörhasú fazonok meg a nőik mondogatják, akik szerint "100 kiló alatt nem férfi a férfi". Baráti köröm legjobb csaja pl. pont egy vékony, szikár pasival jár.
2019. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Mintha 10 évet visszautaztunk volna az időben: magasvékony újra támad!
2019. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Csak a nőknek áll jól a vékony testalkat. Én is régebben nagyon vékony voltam, aztán idővel megtestesedtem, és ég és föld. Anno kb levegőnek vagy kisgyereknek néztek a nők, pedig már nagykorú voltam, de semmiképpen sem vettek férfi számba az biztos. Az is "jót tett" az önbizalmamnak, hogy minden második frusztrált ember félrelökött az utcán, akit aznap baxott le a főnöke, és le kellett vezetnie valakin a feszültségét. Ki máson vezette volna le, mint a vékony pasin? Tehát nem voltam férfias, nem is tudtam megvédeni magam.

Most sem vagyok dagadt, de elég férfias a testalkatom ahhoz, hogy ne én legyen a leggyengébb láncszem úgymond, akit mindenki elnyom. És a nőknek is jobban bejövök. Egyszerűen egy férfinak kell a markáns testalkat. Nem a dagadt és a csúnyán kigyúrt testre gondolok, hanem a normál férfias testalkatra. Ez van.

2019. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem a testalkatoddal lesz a gond. Nekem csak ilyen párjaim voltak, sok barátnőmnek szintén az ideálja. Minden testalkatra megvan a kereslet és a kínálat, csak nem mindig találkozik. Nagydarab haverom is nyafog, hogy nem tetszik senkinek, de a duci csajokat elhajtja mert fúj kövér...
2019. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi az oka annak, hogy a fiúk, fiatal férfiak le sem sz@rják, figyelmen kívül hagyják, mikor minden egyes ilyen kérdésnél leírja egy csomó nő, hogy tetszenek nekik a vékony pasik?
2019. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

#6

Mert rohadtul nem így van. A valóság és amit a gyik-es nők írnak az sokszor egymásnak teljesen ellentétes. NEM jönnek be a nőknek a vékony pasik, szinte senkinek. Ezt tapasztaltam saját magamon. Az itteni válaszolók csak szélsőségekben tudnak gondolkodni, hogy aki nem vékony az biztos dagadt, pocakos, kopaszodó, pókhasú, fizikai melós. De nem ez a helyzet. Az sem vonzó nyilván, de nem csak ez a két szélsőség létezik. A vékony férfiak igenis béta hímek.

2019. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ennyire unatkozol, hogy minden egyes nap kiírod a magas vékony kérdésedet?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Az agyad hiányossága miatt nem kellesz senkinek. Itt gyk-n is állandóan ontod bizonyos időközönként a kérdéseidet. Nem gondolkodtál még el azon, hogy vajon miért vagy még mindig egyedül?

2019. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam ki, én egy pár centivel alacsonyabb vagyok, és 20 kilóval kevesebb!
2019. júl. 14. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Imádom a vékony palikat! Nincs jobb egy botsáska alkatúnál! Páromis ilyen, és szeretem minden porcikáját!
2019. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!