Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már csak a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak a gazdag pénzeszsák (havi nettó 500-600 körüli fizu,min 3 szobás lakás,audi a4es vagy jobb auto) és az adonisz testű pasiknak van esélye egy szép lánynál?

Figyelt kérdés
Sajnos a felsorolt tulajdonságok egyikével sem rendelkezem mert még nem diplomáztam le...
2022. jan. 23. 08:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
59%

20-as

Nem, ott sem. Normális életszínvonalhoz elég, de ettől még nem pénzeszsák.

2022. jan. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
56%
Menj el kelet-magyarországi városba, Nyíregyre, Miskolcra, ott nettó 400 al már kiskirály lehetsz, mert 10/9 ember nem keres ott annyit.
2022. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21%
Nettó 5-600 lófac ... Azt inkább mondanám egy tisztességes átlagnak(jóvanna tudom az osztrák minimálbér...) mint pénzeszsáknak.
2022. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
69%

Pesten kívül ez már igencsak változik.


pl. egy szép albérlet, normális környezetben Pesten 2x annyiba kerül mint tőle 30 km-re.

2022. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
27%
1 millió se túl sok. Annyit közepes tapasztalattal össze lehet hozni.
2022. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
52%

Én kb 300 körül keresek, a férjem 1M. (IT szektorban dolgozik) Soha nem pénzre hajtottam! Mit csináljak, ha pont ő belé szerettem belé!? Ha valaki valamivel jobban keres az átlagnál, akkor az már tuti nem rendes ember, akkor csak a pénze miatt vagyok vele?

Megjegyzem, nem élünk nagylábon. Nincs sem audink, sem egyeb classic statusszimbolum. Egyáltalán nem erzem, hogy mi aztan nagyon gazdagok lennénk.

Ellenben van egy hazhitelünk, 2 gyerekünk, akik (a férjemmel egyutt) laktoz,glutenerzekenyek) szoval a havi kaja ktg ugy indul, hogy 350-400. Rezsi 100... Es persze a 2 auto, mert valamivel járkálni kell.

Az egyetlen luxusunk, az az, hogy 24 fok van mindig a hazban! Mi igy szeretjük, valamint, egy felállithato kerti medence, meg egy infraszauna, utóbbi a férjem problémás izületei miatt kell. (Fél éve vettük, használtan) A medence pedig mar ezerszer visszahozta az arát. Ugyanannyira imadjak a gyerekek, mint a Balatont...

Ez most tényleg akkora luxus? (Utobbi ket dolgot leszámitva) Szerintem ez egy normál színvonal!

2022. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de látod 1m ft-ert már azt is elnézed hogy ízületi problémái vannak és mindenre érzékeny így a gyerekek is azok lettek, tehát nem a biológia csodája a férjed.
2022. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
39%

27

A k*rva anyád! Mi az, hogy elnéztem???? Én talán tökéletes vagyok? Az izületi gondjai akiatt vannak, mert a főiskola alatt, nagyon kemény fizikai munkát végzett.


1, Mikor összejöttünk, még csak a laktoz volt....(a fél ország laktóz érzékeny) a glutén később jött hozzá!

2, én IR.es vsgyok, es extra hízékony! Szinte csak hust, es zöldseget eszem...igy meg tudom tartani a a 65kg.ot!


És megjegyzem, mivel szemét kaját nem eszünk, (mert nem lehet) igy sokkal tovabb fogunk élni!

2022. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
27. persze higgyük is el,hogy véletlenül pont egy 1millios fizetésű pasiba sikerült "beleszeretni" és azt,hogy az ismerkedésnél nem volt nagy plusz pont a jó keresete
2022. jan. 25. 09:23
 30/53 anonim ***** válasza:
61%
28. A génünkben van kódolva meddig élünk.. Ezért van hogy 80 éves dohányzik és nincs baja..
2022. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!