Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság már csak a gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság már csak a gazdag pénzeszsák (havi nettó 500-600 körüli fizu,min 3 szobás lakás,audi a4es vagy jobb auto) és az adonisz testű pasiknak van esélye egy szép lánynál?

Figyelt kérdés
Sajnos a felsorolt tulajdonságok egyikével sem rendelkezem mert még nem diplomáztam le...
2022. jan. 23. 08:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan, én nem a 26-os válaszoló vagyok! De így a 21.sz.ban, bőven nem az számit, hogy el tudsz e futni az oroszlán elől, vagy letudod e vadászni a mamutot vacsorára! Az életben maradásodnak, jelenleg az a kulcsa, hogy mennyi pénzészközöd van friss, jó minőségü élelmiszert vásárolni, van e pénzed egészségügyre, tudsz e fűteni, stb. stb. És úgy tűnik, hogy hiába a "gyengébb izület", ő van előnyben! Márpedig a nők, régen is azt a hímet választották, akivel nagyobb esélye volt életben maradnia neki, és az utódainak! Az eletben maradást, és a jó életfeltételeket, ma pénzel lehet megterenteni!
2022. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
67%
Párom 600-at keres, de ez nagyon nem a pénzeszsák kategória, főleg 2 gyerekkel. Annyi, hogy a kettőnk fizujából be tudunk fizetni mindent, tudunk rendesen enni, ruhát venni, fenntartani egy újonnan vett, felső-középkategóriás autót (nem Audi) és egy motort és jut programokra is. De nem tudnánk elmenni 1 hétre a Maldívra, vagy olaszba síelni. Ahhoz havi másfél-két milla összbevétel legalább kellene.
2022. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
65%

27

Miért lett volna jó pont? Te talán nem örülsz, ha fizetés emelést kapsz?

Kezdetben nyilvan nem keresett ennyit! Raadasul egyenesen azt allitani, hogy ha valaki keres kb 600-1M.et (ahogy irja is a 32-es) akkor az már aztán pénzhabzsidőzsi, egyenesen baromság!

Ez egy normális eletszinvonalra elég, de duskalni nem lehet benne.

2022. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
66%

Jesszus :D Egyeseknek tényleg erős tévképzeteik vannak. Párom is 600 felett keres. Ellenben mikor összejöttünk csóró egyetemista volt, én már dolgoztam. Tényleg alig elég valamire a kettőnk fizetése Budapesten úgy, hogy önrészt gyűjtünk saját ingatlanra. Annyi, hogy esélyünk van arra, hogy megengedi a bank, hogy hitelt vegyünk fel...

Ha pedig csak a pénzt nézném, visszamennék exemhez, aki IT-s, és egy milla felett keres. Ő sem a felvágós fajta egyébként, annyira elég a pénze, hogy ne kelljen azon gondolkodnia, mit eszik a hónap végén, és hogy megvegye-e magának azt a könyvet, játékot, edző felszerelést, amit szeretne.

2022. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
25%
Ti, akik 600 körüli összeget soknak mondtok, jártok boltba? Vagy még a gyerekszobában éltek, és anyuka vásárol? Egy havi bevasárlás havi 400 alsóhangon! Pedig nálunk még ételallergia sincs...és 3an vagyunk
2022. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
62%

13# A pasik 90% büdösen jön randira. Tudod, lehet hogy fogat mos, de hogyan? Vagy ha rendesen is mossa meg, kéne azt tudni, hogy a száj ph.-ja megbomlik mosás után fél-, egy órával, és állott, pállott büdi a száj, és még az arcomba is lehel vele. Rágózni kell, és vizet inni.

És ha szól ezért egy nő, nem megsértődni kell meg magyarázkodni hogy "de hát ő tiszta", hanem úgy csinálni ahogy a nő mondja.

2022. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
63%

Az átlag még mindig nettó 285ezer körül van. Az 5-600 már bőven de bőven átlag feletti. Gondolom a gyakoris világban ez senkit nem zavar.

ForrásKA: :) [link]

2022. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
61%
36: Neked pedig ilyen erővel illene tudni, hogy létezik erózióból fakadó fogszuvasodás, vagyis amikor szó szerint a túlzott használattól elkoptatod a fogzománcod. Igen, az állandó rágózás pont ezt segíti.
2022. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
26%

32 két gyerekkel hogyan tudtok egy felső kategóriás autót tartani 600e Ft bol ?

Ha még te is keresel 400at akkor az is passzentos, nekünk 2 gyerekkel nyaralással, egy kia-val és egy mazdaval 6 és 7 éves autók lazan elmegy 800ezer forint úgy hogy nincs hitelünk, hétvégén én gletteltem feleségem festette a nappalit mert kiömlött a játék festék, szóval szakit se hívunk semmire.

2022. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
7%

37

Baromira nem atlag, hanem atlag alatti egy 285 ös fizetes....a 600 is éppen átlag

2022. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!