Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki sosem szexelt és csókolózott már 30 éves kor felett van?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki annyira ronda, hogy ronda külseje miatt, senkinek nem akar összejönni vele. Ez miatt sosem szexelt és csókolózott már 30 éves kor felett van? Csupán kíváncsi lennék, hogy mennyire vagyok egyedül ezzel a dologgal.

2022. jan. 23. 18:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
47%
Van, 40 vagyok. Ronda és fаszi. Sajnos nekem mindig csak a legszebb lányok tetszettek ők meg nyilván nem fognak egy rondát választani. Semmi gond nincs ezzel. Ilyen az élet. Csúnyácska vagy esetleg mások által "átlagosnak" vélt nőm lehetett volna 1-2, de ők hidegen hagytak, hagynak és fognak is hagyni.
2022. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Van egy haverom, aki 28 és még nem csókolózott. Egyetemről ismerem. Nem néz ki jól és még a kommunikációja is szörnyű. Javítani sem hajlandó magán.
2022. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

még csak 28 vagyok, de nem hiszem, hogy csoda fog történni ebben a 2 évben D:


lehet, hogy a kettes válaszoló rólam beszélt :I

2022. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
1# Így jártál.
2022. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
16%

#4 1-es vagyok. Igen. Ebben igazad van. Csak ne felejts a nők által terjesztett hazugságokat, pl. itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Szerintük a kinézet nem számít én meg saját bőrömön tapasztalom, hogy csak az számít (vagy ha extrém gazdag vagy, akkor azzal felülírhatod a kinézetedet). Mondjuk az itt válaszoló "nők" jelentős része valami 40-50 körüli elvált ronda nő, nekik persze, hogy nem számít (már). Számított régebben, csak azóta pofára estek most meg már nincs vissza. Hát ők is így jártak :D.

2022. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
schuldigung, elgépelés: *felejtsd
2022. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Jelen.
2022. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

#1


Mi bajod van az átlagos nővel?


Hiba volt kihagyni. Még ha csak futó kapcsolatod is lett volna, legalább szereztél volna tapasztalatot.

2022. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%

#8 Azért az "átlagos" az mások által gondolt átlagos, valóságban csúnyácska lányokról volt szó.

Azért nem, mert nem tetszettek. Miért te leállsz olyan nőkkel, akik nem tetszenek? Számomra végtelenül kínos, hogy nekem csak ez a szint jut, ezért nem is firtatom a kérdést. De ha a jó oldalát nézed, több nő maradt azoknak, akiknek ez a szint elég. Nekem meg több szabadidőm/pénzem marad :).

2022. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

#9


Tudnál képet mutatni arról, kb. milyen lányokról volt szó?

2022. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!