Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hány százaléka járhatott be hasonló életutat?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 éve, tinikoromtól tagja vagyok az oldalnak, volt, hogy rendszeresen jártam fel, máskor hónapokig vagy akár évekig fel se látogattam.


Az itteni válaszolók szemében az itteni legendásan lúzer incelekkel kerültem egy kalapba, tehát az állatorvosi ló, aki még csóró és szociopata is így szűzen fog meghalni és ezért nincs nője, nem a külseje miatt (mindezt látatlanban alkotott felszínes vélemény alapján).


Valóban sokáig szűz voltam, de végül sikerült elvesztenem és nem fizetőssel. Hozzáteszem, sosem fizettem a szexért. De még azt is hozzáteszem, a tinikori botladozásokat leszámítva később meglehetősen olcsón sikerült randiznom, hiszen rájöttem: nem az számít, hogy mennyit költesz a nőre, ha kellesz neki, akkor ő költ rád, ha nem, akkor meg fine dining étterembe is viheted meg wellness hétvégére.


Az is igaz, hogy meglehetősen kevés numerám volt, ami egyes monogám vagy álszent emberek szerint sok lehet, de az én mentalitásommal kevés, hiszen a hozzám hasonló dugógépek több száz nőt is levarrtak. Főleg, ha hozzáveszem, hogy még a külsőm sem olyan Quasimodo, ha nem is Brad Pitt, az anyagi helyzetem, családi hátterem és ilyesmik nyomták rá a kapcsolataimra, ismerkedéseimre a bélyegét.


És igen, a sokak szerint szociopata világnézetem is, de abból egyrészt nem engedek, másrészt Charles Manson sokkal durvább és mégis voltak jó csajai. Illetve az alja nőverő meg nőlehúzó férgeknél is többre tartottam mindig magam, még ha el is ismerem, hogy sajnos a nőknek erre van igénye. A jót képtelenek hosszútávon megbecsülni, aki kedves és normális velük, annak a fejére nőnek, hamar az lesz a természetes és a töredékéért is lapátra kerülsz, mint amit az exeinek eltűrt.


És hazudnék, ha azt mondanám, hogy annak nincs szerepe a döntésemben, hogy PUA technikákkal is nehezen boldogulok, hiszen nem vagyok egy Brad Pitt, nyilván ha elég lenne egy sármos félmosoly, mint a Pumped Gabo-féléknek, akkor talán nem lenne akkora teher kósza numerákra felszedni lányokat, így viszont valahogy nincs motivációm.


Dolgozni sem volt soha, úgy voltam vele, hogy havi 160+ óra kötött elfoglaltság éhbérért, helyette most van 3 ingatlanom, nem vet fel a pénz, de annyit hoz a kettő kiadása, mintha valahova be kéne járnom dolgozni még így is, hogy sokat elvisz a felújítás meg a covid alatt sokáig nem volt bérlő. Nem bántam meg, hogy nem költöttem sem nőre, sem emberi kapcsolatok ápolására, azok is csak felszínes érdekemberek meg viszik bele az embert a fogyasztói társadalom szennyébe. Sokkal kevesebbet költ az ember és boldog, ha nem akar megfelelni másoknak.


Szóval, végső soron rájöttem arra, hogy bár ha a farkamra ugrana egy nő, nem mondanék nemet, de számomra már túl nagy teherré vált lépéseket tenni ebbe az irányba, azt vettem észre, hogy már az üzeneteikre való válasz is egy idő után annyira megterhelő, hogy inkább cinikus, flegma, bunkó leszek velük vagy nem is válaszolok.


Mintha rájöttem volna tapasztalati úton, amit sosem hittem, még akkor sem, amikor már aktívan szexeltem nőkkel, hogy valaha ezt meg fogom unni, hogy valaha már egyre kevésbé lesz extra, illetve hogy ez nem több száz vagy több ezer nő után jön el, hanem eljöhet 36 után is.


Korábban mindig abban a hitben éltem, hogy a férfiak csak nem vallják be, hogy már nem áll fel nekik és így jobban hangzik, erre itt vagyok sportosabban, mint huszonévesen, magas tesztoszteronszinttel, sosem dohányoztam, de évek óta már alkoholt sem iszom, rekreációs drogokkal sem élek és egészségesen táplálkozom, de többre értékelek akár egy könyv elolvasását vagy egy kirándulást egyedül, nyaralást egyedül, mint hogy ott vernyákoljon egy nő mellettem. Úgy, hogy lenne most jelenleg is 3, aki tapad és írogat és csak pár szépet kéne nekik válaszolni és jönnének velem akár úgy, hogy ők hívnak meg engem, mert az egyiknek még pénze is van. És nem érdekel egyszerűen.


És még csak depressziós sem vagyok, a korlátozások kicsit zavarnak, de soha ennyire pozitív nem voltam, mint most, hogy 35 éves koromra elértem az életben.


Tehát keresem magamban, hogy hol van a savanyú a szőlő, mert korábban mindig én vádoltam ezzel másokat, de nem találom.


És még csak nem is bort iszok, vizet prédikálok, mint azok, akik itt rendszeresen ebben a kategóriában osztják az észt, hogy márpedig ők mennyire boldogok. Most is azért néztem fel ide, hogy ezt kiírjam, mert már hónapokkal ezelőtt megfogalmazódott bennem, csak mindig volt jobb dolgom, most viszont éppen ráérek.



2022. jan. 24. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most kit is próbálsz meggyőzni, hogy boldog vagy?
2022. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
3 ingatlan hogyan? Én abban sem jutok semeddig.
2022. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Itt kezdődik a probléma. Senkit nem fog érdekelni ennyi panaszkodás, testi és lelki probléma, sőt ennek a 99%a egy nőt sem fog izgatni.


Ebből mindenki csak annyit fog értelmezni....hogy bla bla bla....brühühü bla bla bla.

2022. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Veled az van, hogy te egyszerűen lusta vagy kb. mint Garfield a macska. :D

Ülnél a trónodon mint egy kiskirály, a nők meg járuljanak a színed elé, de csak ha neked kedved van hozzá. Jelenleg úgy néz ki, hogy még ahhoz is lusta vagy, hogy kedved legyen hozzá. Ez van ha valaki k**va jó dolgában már nem tud magával mit kezdeni....

2022. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3: Nincsenek olyan emberek, akinek nincs testi vagy lelki problémája! Értem én, hogy nem szabad a "világra önteni", de kb úgy mondod, mintha mindenki tökéletes lenne és a hibáinkat titkolni kellene.
2022. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én el nem olvasom, majd ha kijön filmen.
2022. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

"kevés numerám volt"


"a hozzám hasonló dugógépek"


"több száz nőt is levarrtak"


És szerinted Te a "kedves és normális" pasi vagy a nőkkel, akit emiatt nem nem becsülnek.

2022. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
11,73 %
2022. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hajdúnánás!
2022. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

@1: Senkit, csak érdekel, hogy vannak-e hozzám hasonlók, hiszen én tudom magamról, hogy incel voltam, sokáig szűz, később lettek nőim, fullos nőim is és igazából az érdekelne, hogy én vagyok az egyetlen kivétel, akire nem illik a gyakorin uralkodó negatív incel sztereotípia (vagyis nem haltam meg szűzen, több nőm és jobb nőim voltak, mint amilyen sok átlagos kis bétának egy élete során van, aki lehorgonyoz egy nő mellett fiatalon és még mamahoteles csóró sem vagyok), vagy akadnak azért még rajtam kívül sokan, csak névtelen, arctalan oldalon nem akarjuk bizonygatni, főleg nem frusztrált idegeneknek.


@2: Igazából annak köszönhetem, amellett, hogy jó időben születtem, hogy gúnyolódás céltáblája voltam, amiért nincs lakás, ahova vihetném a csajokat. Nem mintha annyian sorban álltak volna. Így hát gyűjtögettem a pénzt és vettem lepukkant belvárosi minilakásokat, amiket haverral felújíttattam szinte anyagköltségen, majd mikor egyre jobban elmélyültem a PUA irodalomban rájöttem, hogy igazából nem kell annyira elkényeztetni a nőket, hogy saját lakásba viszem, amikor ki is adhatom egyre magasabb bérleti díjakért. Szobáztatással is próbálkoztam egy időben, de azzal túl sok volt a macera. A második még éppen jó időben volt, amíg nem indultak el nagyon az árak, a harmadik meg már kitermelte magát a kettő kiadásából és a fizetésemből. A covid óta pedig nem dolgozom, így is megvan a 240 tisztán még úgy is, hogy a maradékot visszaforgatom, hogy abból menjen bármilyen nagyobb kiadás, beleértve abban a lakásban is, amiben lakom.


@7: Csak abban az időszakomban szerettem magam így definiálni, amíg a szülői neveltetés és a női magazinos kondicionálás hatása alatt voltam, meg is volt az eredménye a sokáig tartó szüzességben. Aztán tanultam, hogy a nők körében a Pumped Gabo meg VV Christofel a kubai macsó meg a VV Soma és Aurelio és hasonló emberek a menők. A Berki Krisztiánt vagy a nőverő Mr. Missht se hagyjuk ki.


És azt is tudom, hogy ezek annak ellenére menők, hogy így viselkednek meg ennyire tárgyiasítják a nőket, de ettől még a lényegen nem változtat a dolog.


Az előléptetést, fizetésemelést, ablak melletti irodát, extra kiváltságokat és egyebeket sem az kap, aki a legjobban, legszorgalmasabban dolgozik és a leglojálisabb, hanem aki a legnagyobb pofájú, a legjobban beleáll akár a piti zsarolásokba is, a legtöbbet tud, amivel boríthat cégen belül illetve akinek kellően hosszú a nyelve és így tovább...


A csajozásban hasonló a helyzet. Itt sem a jófiúk járnak a legjobban, hanem a rosszfiúk, akik okosan csinálják.


@9: ???

2022. jan. 24. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!