Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártál már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit,az elején sokat beszéltünk.Mióta elkezdett dolgozni(gyárban),nagyon keveset beszélünk..nem naponta hanem hetene1x szoktam én ráírni mert ő már nem szokott írni mint az ismerkedés elején,mégcsak egyszer talalkoztunk de jól éreztem magam vele.Kerdeztem tőle hogy mar nem szeret..nem akar ismerkedni erre azt írta hogy erről szó sincsen mert tetszem neki.Tudnatok tanácsolni valamit?Mit tegyek?Őszintén en nrm szeretném befejezni az ismerkedést mert nekem is nagyon bejön.
2022. jan. 11. 14:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
November 30.an írt rám és december 28.án találkoztunk.
2022. jan. 11. 14:14
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig tudna írni mert látom hogy sokszor fent van.
2022. jan. 11. 14:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel itt már nem csak a munka az akadályozó tényező. Itt már van egy harmadik személy is, akiről te nem tudsz.
2022. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, ha komolyan akarna valamit, akkor nem csak te keresnéd.
2022. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit mond, ha ő soha nem keres már és nélküled ez az egész kikopott volna, akkor feleslegesen erőlteted. Elhiszem, hogy sok a munka és kevésbé ér rá valaki, de ha soha nem keres, akkor nem érdekled eléggé. Főleg ha látod, hogy amúgy szokott online lenni, csak valószínűleg inkább mással beszélget. Lehet jó vagy neki tartaléknak, de úgy igazán nem kellesz.
2022. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek kozos élmények közös élet közös sztorik igy közös tema sincs. Nem csoda igy
2022. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy találkozás után már szereted? Nálad gyors a tempó ijesztően, ő meg muffra hajt, amit a gyárban élőben megkaphat. Lépj tovább.


Utóirat: akinek hiányzol, az keres. Fáradtan is. Munka után is. Ő nem ezt teszi.

2022. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom hogy kerdeztem tőle hogy már nem jövök be neki..de azt írta hogy erről nincs szó,még mindig bejövök neki.
2022. jan. 11. 15:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keresne es nem a kifogás meg a duma lenne.

Sztm jobb Neked, ha elengeded.

N29

2022. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is engedd el, nagyon egyoldalú az érdeklődés. Teljesen mindegy miért nem keres, nem vagy elég fontos, hogy időt szánjon rád.
2022. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!