Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek rajta túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek rajta túl? Volt-e már más is hasonló helyzetbe? Többi lent.

Figyelt kérdés
Talán kicsit gyerekes lesz, amit írok. Volt egy kiszemelt lány, aki nagyon megtetszett. Soha az életben nem voltam az a leszólítós típus, így ebből adódóan soha nem mertem leszólítani, megszólítani. Egy buszon utaztunk és többször megbámultuk egymást, de ettől több valahogy soha nem jött össze. Mindig egymás mellé álltunk a buszon vagy egymáshoz közel ültünk le. Mindig arról "álmodtam", hogy majd a buszon adódik valami olyan helyzet, aminek következtében elindul az ismerkedés. Mondjuk nagyot fékez a busz, rám "esik" és a többi meg adja magát. Sajnos semmi ilyen nem történt. Természetesen a lánynak lett barátja, aki a férje lett és el is költözött abból a városból, ahol lakok. Ennek ellenére nem tudom elfelejteni. Tudom ez így fura, hogy még csak egy szót sem beszéltünk és ennyire magával ragadott. Volt jó pár barátnőm az életben, de soha egy nő sem volt rám ilyen hatással. Talán pont emiatt nem tudom elfelejteni, hogy igazából nem is beszéltem vele és még is ennyire él még bennem az emléke. Facebookon is rátaláltam, de soha nem mertem írni neki. Igazából most annak is örülnék, ha legalább arra lenne lehetőségem, hogy elmondjam neki, hogy mennyire tetszik és hogy kalimpált a szívem, amikor a közelemben volt. Mindennap abban reménykedem, hogy egyszer talán majd azt látom nála Facebook-on, hogy egyedülálló. Hogyan felejtsem el? Egyáltalán el kell-e felejtenem őt? Volt-e más hasonló helyzetben, ha igen, akkor mi lett a vége?
2022. jan. 16. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

"lánynak lett barátja, aki a férje lett és el is költözött abból a városból"

Ezt elb*sztad. Amikor volt lehetőséged, meg kellett volna próbálnod. Akkor legalább tudnád, hogy nem vagy összejött volna.

De ha már férje van stb., akkor szerintem gyorsan lépj tovább. Ez a hajó már elment.

2022. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

#1, megjegyzem, soha egy szót nem beszéltek.


Noshát, Kérdező: fel kell fogni, hogy gyártottál róla egy ideális képet, tudatalatt. Ezt kell egyszerűen elfelejtened és belátni, hogy nem feltétlen az a személyiség társul hozzá, amit te elképzeltél.


És emellett javasolnék valamiféle szakembert megkeresni, mert ezért évekig epedezni nagyon nem egészséges dolog.

2022. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tudom, hány éves vagy, de nagyon fiatalon szokott ez történni, hogy nem ismered az illetőt, ezáltal tudattalanul is felruházod általad elképzelt pozitív tulajdonságokkal. Magyarul, akit “szeretsz”, nem is létezik, csak a képzeletedben.

2. Hogy lehettél annyira gyáva és töketlen, hogy egyszer sem szólítottad meg? Ennyire tetszett csak, hogy a bátorságodat sem bírtad összeszedni? Èn a helyèben nem gondolnám, hogy kár érted.

3. Most, hogy már foglalt, mit akarnál? Szerinted változna bármi is, ha elmondanád, hogy tetszett, de gyáva voltál? Hagyd bèkén most mát!

2022. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint abszolút nem is ismered ezt a lányt, vagyis egy álomképbe vagy szerelmes. Jó eséllyel ő már rég nem is emlékszik rád.

Lépj túl rajta, ezt anno elcseszted, bár lehet nem is lett volna semmi. Gondolj arra, hogy nem is ismered, ráadasul már férjes nő, nem kívánhatod, hogy váljon el

2022. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"legalább arra lenne lehetőségem, hogy elmondjam neki, hogy mennyire tetszik és hogy kalimpált a szívem, amikor a közelemben volt" - Ez nagyon gáz lenne.
2022. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Na ezért nem lesz soha barátnőd.
2022. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!