Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban igaz, hogy egy 40 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy egy 40 év feletti nőnek már kb. egy 60 éves alkoholistával is meg kell elégedniük sok esetben?

Figyelt kérdés

Ugye körülbelül az van, hogy 40 évesen van a fordulópont a nő/férfi értéke és kelendősége között. 40 év fölött már a férfiak kerülnek nyerőbb helyzetbe, előtte hátrányban vannak. Abban a korban a férfiak fele kb. kidobja a vele egykorú, idősödő sárkányát, és lecserélő őt egy fiatal bigére.

Most mondhatnánk felszínesen, hogy "de csak a gazdag és/vagy jóképű férfiak tehetik ezt meg", de ez nem igaz. Ismerek én teljesen átlagos külsejű, echte fizikai (gyári) melóst aki 41 évesen 19 éves nőre cserélte le a családját. A gyerekeket is otthagyta a régi nőnek meg stb. tehát klasszikus proli eset.

Éppen ezért a 40 feletti nők, főleg ha kölyök/kölykök is vannak a képben, iszonyúan meg kell alkudniuk a társkeresésben, főleg ha kidobta/lecserélte a férjük. Nyilván talál néhány kanos ronda tini kisfiút facebook csoportban aki hajlandó lenne megkefélni, de gondolom ez nem sok nő álma, még abban a korban sem.

Ha komoly társat / élettársat akarnak újra, valóban nagyon erős kompromisszumot kell kötniük, akár egy sokkal idősebb lepusztult férfi személyében?



2022. jan. 25. 03:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem igaz. Az 1 gyári melós ismerősöd a kirívó eset, általában korban hozzá illő új partnerrel fog mindkét nemű elvált új életet kezdeni.
2022. jan. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%
Honnan ez a sok primitív hülyeség?
2022. jan. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%

Ez baromság. Nem minden 40+ pasi akar lányakorú nőt, főleg nem komolyra. És főleg nem minden tini szeretne apja korabeli csávót, hozzá közel azonos korú gyerekekkel.

Legtöbb esetben a 40- 50+-k is egymást keresik, ebben a korban a gyerek sem komoly akadály, hisz legtöbbször mindkettőjüknek van.

2022. jan. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
98%
Újabb ilyen "szűz gyerek csavarodik bele az újabb totálisan idióta elméletébe" típusú kérdés. Verd ki inkább haver, százszor többre mész vele.
2022. jan. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
98%

B+, nem ti sírtok itt, hogy mennyire kevés a fiatal nő? Most meg kiderül, hogy meg a 40 feletti lepukkant gyári melós is válogathat köztük, annyira sokan vannak.

És mi van azzal, hogy a nőket ostromolják a férfihadak társkeresőn?

2022. jan. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
Azért a gyári melós haverod 19 éves nőjét is megnézném, gondolom más bottal sem piszkálná meg. El kell, hogy keserítselek, 40 felett is a nők tartják jobban magukat.
2022. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

5-ös

Pont ezért kevés a fiatal nő, mert rengeteget felszívnak a 40+ os férfiak.

6-os

Mondjam a slusszpoénokat? A csaj ráadásul szép is, kedves is, bár nem túl okos, egy szinten van a gyári melósokkal. Ráadásul a 41 éves pasi mamahoteles volt mindeddig (a régi családjával együtt), és a 19 éves csaj új építésű házába költöztek össze, mivel a szülei Németországban güriznek, hogy építsenek neki házat és már majdnem kész. Ha teljesen kész lesz jön a baba.

2022. jan. 25. 06:07
 8/47 anonim ***** válasza:
85%

Hat nem tudom...

40 felett vagyok es jelenleg singli 😉 es en dobtam ki a pasit nem o engem! A kidobast szo szerint vedd!

Spec jobban tolonganak ertem a pasik most mint mikor 20as csaj voltam 🤣

Korosztalyban a 30-50 ig barkit megkaphatnek ha akarnam. Alkalmi szexre vagy tartos kapcsolatra. De jelenleg jol erzem magam igy egyedul.

2022. jan. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 Noren1989 ***** válasza:
100%
#2, EBM megjött az éjszakai műszakból.
2022. jan. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Pont ezért kevés a fiatal nő, mert rengeteget felszívnak a 40+ os férfiak.



Múltkor még a külföldi pasik voltak a hibásak. 🤣 Mindenki más tehet arról hogy nincs nőd csak te nem, ugye?

2022. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!