Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, gyermekes nőként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, gyermekes nőként mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Megismersz egy mamahoteles srácot, aki a szüleivel együtt megengedné, hogy odaköltözzetek.

Te nemet mondasz, mert külön, hármasban akarsz élni.

Erre a srác közli, hogy rendben, már holnap kibérel egy külön lakást, de csak veled akar élni, a gyereked meg add az apjának!


És ezt komolyan is gondolja. Már másnap mehettek az ingatlanirodába válogatni, pénze lenne rá, de a gyerek nem mehet oda.


2022. jan. 26. 19:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicc?
2022. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis napi kamu-💩 kérdés.
2022. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Épeszű anya nem megy ebbe bele. Mondom ezt úgy hogy nincs gyerekem. Nincs az a normális értékrendű nő aki kvázi elcserélné a gyerekeit egy farokért.
2022. jan. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem teljesen korrekt. Mi a francnak akarná eltartani vagy egyáltalán együtt élni a kölyköddel, amikor téged akar? Hidd el, semelyik férfi nem szereti más férfi kölykét elviselni.
2022. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
19%

"Te nemet mondasz, mert külön, hármasban akarsz élni."

Gondolom nem esett le, hogy a srác szülei sokat foglalkoznának a gyerekkel, így jutna időtök egymásra :)


"Hármasban"

És szex közben a gyereket bezárod a fürdőszobába, vagy nézheti?

2022. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se nevelném, de csak azért mert nem lenne hozzá jogom.

Egyébként nincs gond azzal ha gyerekkel keres társat egy nő.

2022. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem tetszik, hogy a nőnek gyereke van, akkor nem kell olyan nővel kezdeni. Micsoda logika, ugye?
2022. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés remekül rávilágít, hogy miért kell messzire kerülni a mamahoteles ürgéket!

(Én se szívesen nevelgetem más nagykorú kölykét.)

2022. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Belekottyantanék, nem csóró, senkinek se kiszolgáltatott egygyerekes anyaként (egyébként kapcsolatban egy gyerektelen fiatalabbal). Ha ilyen helyzetbe kerülnék, azon gondolkodnék hogy honnan guberáltam ezt a hulladékot és hogy nem tűnt fel eddig hogy egy féreg.

Kuka. Egy farok soha nem fog annyit érni mint a gyerekem.

Mondjuk nehéz beleképzelni magam ebbe a helyzetbe, mert ad 1. alapjáraton nem kezdenék mamahoteles nyomival, ad 2. teljesen abszurd hogy azt képzeli hogy feladom a független életem és a szüleihez költözöm. Ehhez konkrétan fogyatékosnak kellene lennie, de akkor meg nem lehetne a pasim 😃

(De tényleg nem értem, hogy egy mamahoteles hogy tudna Csekonics bárót játszani az ingatlanirodában? 🤡 Én veszem meg kilóra szerencsétlent.)

2022. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked ez nem egyértelmű? Lapát..
2022. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!