Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, gyermekes nőként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, gyermekes nőként mit tennél ekkor?

Figyelt kérdés

Megismersz egy mamahoteles srácot, aki a szüleivel együtt megengedné, hogy odaköltözzetek.

Te nemet mondasz, mert külön, hármasban akarsz élni.

Erre a srác közli, hogy rendben, már holnap kibérel egy külön lakást, de csak veled akar élni, a gyereked meg add az apjának!


És ezt komolyan is gondolja. Már másnap mehettek az ingatlanirodába válogatni, pénze lenne rá, de a gyerek nem mehet oda.


2022. jan. 26. 19:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 a kérdező egyértelműen egy férfi provokátor, nem egy ilyen helyzetben lévő nő...
2022. jan. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy ki/mi a kérdező? Van egy kérdés, amire kell egy válasz. Ha nem megy, ne pazarold az idődet!
2022. jan. 26. 20:01
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok, a 9-ben már válaszoltam. De a hangulatodon látszik hogy egyik válasz se tetszett :)
2022. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek az első, nem valami jöttment lúzer kani. Inkább maradnék magányos ez esetben.
2022. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kibaszn. m a pasit sürgősen
2022. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

....megengedné, hogy odaköltözzek... De kedves! És miért is akarnék bárhova elköltözni a saját kertesházamból? Tudod, nem mindenki pottyant munkanélküliként a semmire. Nektek az elvált, gyerekes nő miért egyenlő azzal, hogy teljesen le kell adnia az igényeit, és életképtelen?

Hidd el, hogy az egyedülálló anyáknál kevesen erősebbek és talpraesettebbek!

Nem hogy még anyuci pici fia tudja ugráltatni...! 😂 Ezt otthon, kisfiam, anyudnak!

2022. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt mi a kérdés? Nyilván lapát
2022. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvált gyerekes nő vagyok saját lakással, ahol élünk és úgy küldeném el a p.csába és tiltanám rögtön a felvetése után, hogy még az alsószomszéd is feljönne megkérdezni, hogy mi a baj.
2022. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Elvált kisgyerekes anyaként mondom; repülne a srác mint a kismadár! Nincs se az a farok, se az a pénz amiért eldobnám a gyerekem! (Vagy amiért odaköltöznék másokhoz)


Ha te a nő vagy, akkor nem is értem mi a kérdés. De szerintem te a pasi vagy, ez esetben keress egy gyerektelen nőt.

2022. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
Meg se akarnék ismerkedni egy ilyen lúzerrel.
2022. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!