Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves férfiként, nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfiként, nyugodjak bele, hogy csak elvált, idős 3 gyermekes nőknek kellenék?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 13:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
2021. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
2%

Nem olyan rossz világ ez.

Én már csak ilyen nőkre megyek rá, akár alkalmi, akár állandó kapcsolatra.

Lehet hogy elvannak hízva, hurkák itt ott vannak, integető izom is van, striák a bőrőn, narancsbőr, mell úgy lóg hogy alá kell támasztani, de luk mindig van.

Csak azt kell nekik mondani, mennyire jól nézel ki.

Ha egy ilyen nőnek ezt mondod párjaként, azzal lepkéket lehet fogatni.

kb 30 ilyen kapcsolatom volt, alkalmi és állandó vegyesen, nagyon tudom már hogy kezeljem az ilyen nőket.

Írjál ha kell tanács.

2021. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%
És én 33 éves férfiként abba, hogy zömében csak dagadt, alacsony nőknek kellek, amikor én normál alkatú vagyok, magas, sportolok és egészségesen, tudatosan élek? 🙂
2021. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

3-as nem az a lényeg, a lényeg, hogy neked nem kellenek, magyarán majd tudomásul veszik. Előbb utóbb majd jön olyan aki majd neked is kell és neki is te. Az a probléma, hogy elkezdtél magadban egy öntudatlan mantrát, hogy neked csak elvált nők jutnak, 3 gyerekkel. Nem kell, felejtsd el, és kezd élvezni az életet először egyedül.


Nekem aki nem kell azon nem kezdek el hisztizni,hogy basszus csak olyanok találnak meg akik taszítanak, időnként szar érzés, és volt idő mikor frusztrált, de nem szoktam foglalkozni vele annyira se hogy ilyen kérdéseket írjak.


Én jól érzem magam egyedül is, ha majd jön az igazi akkor majd foglalkozok ezzel a kérdéssel, valószínűleg nem is hagyná, hogy ne foglalkozzak vele, mivel akkor majd lesz minden téren kémia és tudja majd hogy udvaroljon nekem.


Ennél a kérdésnél kell azt ismételni, ha attól félsz,hogy elvált nők jutottak csak neked, hogy a szar is le van szarva. Bizony a szar is le van szarva.

2021. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
Hát attól függ, ha 33 éves korodra még semmit nem tettél le az asztalra, nem építettél karriert, akkor miért kellenél a fiatal csajoknak, akik családot szeretnének majd?
2021. okt. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
26%

#5: 21. század. Ki mondta, hogy csak a férfi dolga az anyagi biztonság megteremtése? Viccnek is rossz. Manapság minden nő előtt ott a lehetőség, hogy ő is szervesen részt vehessen a közös élet alapkövének letételében. Miféle posztkommunista felfogás, hogy a férfinak x idős korára ezt-azt le kell tennie, mert különben nem tekintik férfinak. Főleg a mai világban, amikor emberek pár havonta, félévente, évente munkahelyet cserélnek, mert tudjuk, hogy milyen korrekt a legtöbb munkáltató. Felejtsd el a karriert. Illúzió. Nincs értelme.


Egy 33 éves, 130-as IQ-jú, diplomás értelmiségi F.

2021. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Illetve 3-as és kérdező keveréke választ írtam. :D


Szóval 3-as te értelmezd az elhízott nők akik akarnak típusúra.


De amúgy egyszerű a kérdés megválaszolása 3-as. Én nőként nem problémázok ezen, ha nekem valaki aki nem jönne be az bárhogy cuppanna soha nem fog bejönni. Magyarán mindig nem lesz a válasz.


Nem kell vele foglalkozni, idegesítő jelenség tudom, de arról nem tehetsz hogy ezek az emberek nem értik, hogy nem, így kell hozzá állnod ehhez a kérdéshez. Az ő gondolataik nem a te gondolataid, és tovább battyogni, és grey rock módjára nem foglalkozni még ezekkel a gondolatokkal sem.

2021. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%
4-es, 7-es vagyok.
2021. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
19%
Hihetetlen, hogy vannak akik ezekre a troll kérdésekre halál komolyan válaszolnak!
2021. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
80%
Nekem pl. idősebb, elvált, 1 gyerekes, alacsony, dagadt nőként nem kellenél sem te, sem az egyik itteni válaszoló. Ilyen is van. 🤷‍♀️
2021. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!