Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 éves elvált nőként,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves elvált nőként,2 gyermekem mellé nem szeretnék már szülni. Találhatok így párt?

Figyelt kérdés
Mennyire igénylik a férfiak, hogy közös gyermek is legyen egy új kapcsolatban?

2018. jan. 18. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
sokszor volt gyerekes nőm de csak összejárni akartak.. érdekes lenne kapcsolatban
2018. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy ugyanolyan gyermekkel rendelkező férfit, aki nem akar még egy gyereket.


Vannak persze olyan férfiak, akik egyáltalán nem akarnak gyereket. Viszont olyanok is vannak, akik nem akarják mások gyerekét nevelni.

2018. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy elvált férfi lenne ideális akinek szintén van két gyereke.
2018. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de biztosan akadnak olyan Veled egykorú, illetve idősebb férfiak, akik nem akarnak saját gyereket, vagy már van gyerekük. Szóval nyugi, lehet párod ettől még.
2018. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*illetve helyett vagy pedig
2018. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen ismertem meg a férjemet. Neki is volt már gyereke, így ő sem akart többet. Úgyhogy mindkettőnknek tökéletes volt. Kb. ugyanannyi elvált, gyerekes férfi van, mint nő.
2018. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Én határozottan NEM szeretnék közös gyereket. Igaz, egy tízessel több vagyok nálad.
2018. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

37 voltam elvált két gyerekkel.Nem állram szóba gyermektelen és fiatalabb pasival.

40 vagyok egy 18 éves és egy 11 éves gyerekkel....párom 8 évvel fiatalabb és van egy 7 hónapos kisfiúnk.hiába kötöttem az ebet a karóhoz mást hozott az élet.

2018. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
45%
Én szeretnék nálam kiestél aki meg nem akar gyereket annál meg szerintem azért mert van neked így nehéz lesz találni azt gondolom . 38f
2018. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kb. annyi esélyed van, mint nekem. Én 35 évesen vagyok elvált 2 gyermekkel, de én meg pont nem zárkózom el a közös gyermektől sem, ha majd a leendő párom akar. Viszont ha nem szeretne, akkor az sem fog zavarni, azt is elfogadom. Majd az élet hozza. Hidd el, neked is még változhat a hozzáállásod.
2018. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!