Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek sokszor miért baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sokszor miért baj az, ha egy férfi prostizott egy időben? A férfiak sosem kérik számon a nőt, hogy ő "alfahímezett"-e, pedig az ugyanaz.

Figyelt kérdés

A prostitúció megfelelője a nőknél az, hogy egy jóképű nőcsábász felszedte őt Tinderen vagy diszkóban vagy akárhol és rövid idő alatt megfektette, aztán eltűnt. Csak arra kellett neki, csak egy trófea volt a sok közül.

Ilyenkor általában még a nőknek áll feljebb, hogy mit képzelnek magukról a pasik? És még egóból elkezdenek vergődni. Közben meg pont azt csinálták, mint amikor egy férfi elmegy a rosszlányok-ról egy menetre egy prostival. Annyi különbséggel, hogy a nőnek ingyen volt a kaland a rosszfiúval a férfinak fizetnie kellett a dugásért, de hát ilyen az élet, ez a "normális".

Jó persze, társkereséskor könnyű kivédeni ezt a problémát, egyszerűen nem mondod el a nőknek, hogy krváztál valaha és kész. De az elv itt a kérdés. Hogy a nőknek miért nem szégyen az, amikor "alfahímeztek"?



2022. jan. 26. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
12%
#36 pedig meg lehet venni. A normál kapcsolatban is a pasi a státuszával (anyagi forrás), meghívásaival veszi meg a nőt.
2022. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
59%
Normális pasi a személyiségével. Sajnálom, hogy neked az nincs.
2022. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
35%
" A normál kapcsolatban is a pasi a státuszával (anyagi forrás), meghívásaival veszi meg a nőt."
2022. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
61%

Lemaradt:


Engem biztos nem.

Hisztizhettek, hogy hazudok, vagy nincs lehetőségem sem, mert ilyen-olyan ronda, leharcolt, bukott nő vagyok, meg anyámkínja, de akkor sem.


Jól mondta az előttem szóló, az a ti szégyenetek, ha ti csak így tudtok nőt szerezni.

2022. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
19%
#42 személyiség kevésbé mérvadó, de abból is az anyagiakra vonatkozók számítanak a legjobban (ambíció=pénz, hasznos irányú érdeklődés = pénz).
2022. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nekem az számít, hogy megbízható, lehet-e rá számítani a bajban, vagy kinevet, érzelmes-e vagy kőbunkó, van-e humora, de ha az alkalom kívánja, tud komoly is lenni. Tud-e lelkesedni dolgokért, vagy mindenre csak a szemét forgatja, elfogadja az embereket, vagy lenéző. Ha döntést kell hoznia, tud megfontolt lenni, vagy csak sodródik az árral. Gondoskodó vagy nemtörődöm. És a legnagyobb teszt: lecsapja/kiviszi a pókot szó nélkül (komolyan vesz), vagy kerget vele (élvezi, ha nekem rossz).
2022. jan. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
49%

"A prostitúció megfelelője a nőknél az, hogy egy jóképű nőcsábász felszedte őt Tinderen vagy diszkóban vagy akárhol és rövid idő alatt megfektette, aztán eltűnt."

Azért nem ugyanaz, mert a prostitúció során gyakorlatilag egy árucikk lesz a test. Megvásárolod a másik ember testét egy órára. Az egyéjszakásnál mg induljunk ki abból, hogy mindkét fél szeretné ezt.

Az analógia az lenne, ha nőként elmennénk férfi-prostituálthoz és fizetnénk neki. Van ilyen. Nem kell az "alfahímeket" idekeverni.


Egyébként részemről nyugodtan számon kérheti a másik, hogy "alfahímeztem"-e. Mert nem volt ilyen kalandom és nem is lesz sosem. És ezt a páromtól is elvárom. A prostizás pedig az én szememben egy másik ember kihasználása és egy undorító üzletág támogatása. Ha azt hiszed, hogy a mosolygós lány örömmel szexel veled a pénzedért, akkor egy nagyon nagy álomvilágban élsz. Az ilyeneket, mint te szívesen összehoználak egy kis beszélgetésre egy prostitúcióból szabadult nővel. Bár ehhez érzelmi intelligencia is szükséges.

2022. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%
47 - Én teljesen egyetértek azzal, amit itt leírsz, egy kérdést fűznék csak hozzá: azt elfogadnád, hogy a párod pl. fiatalon prostizott (mondjuk 18 évesen), később pedig belátta, hogy ez "egy undorító üzletág támogatása", és emiatt már nem tenné többé? Tehát megváltozott a gondolkodásmódja, most egyazon állásponton vagytok, régen viszont más ember volt. Ebben az esetben el tudnád fogadni, hogy prostizott?
2022. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
22%

#47 ahhoz meg sima intelligencia szükséges, hogy ne nyelj le mindent amit a tv-ben mondanak.


Én ugyanis beszélgettem prostitúcióból szabadult nővel, te viszont szajkózod a sablonszöveget. Ő pl újra kacsingat felé, mert tetszett neki, hogy néha egészen élvezte, és sokkal többet keresett, mellesleg elviselhetetlen, szabópetis-ezobio-álpozitív személyiségű, így egy férfi se tudja elviselni hosszabb távon, köztük én se.

A másik baja, hogy hűség nála ismeretlen fogalom, mellesleg egy pénzügyi fekete lyuk.

2022. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
5%

48-as, nem biztos. Tisztelem érte, ha megváltozott, de nem biztos, hogy párkapcsolatra összejönnék vele.


"Én ugyanis beszélgettem prostitúcióból szabadult nővel, te viszont szajkózod a sablonszöveget."

A tied is sablonszöveg ugyanezzel az erővel, mert bezsélték EGY ilyen nővel, de egyébként én nem is kérdőjelezem meg, hogy vannak "visszaesők" úgymond.

Nem a tv-ből vettem ezt, hanem ismerek ilyen szervezetet, ami a prostitúcióból szabadult nők rehabilitációját végzi, pl. védett házak fenntartásával. Elég sokan képesek voltak hátat fordítani ennek.

De ha nem tud és visszaesik, akkor is ugyanúgy a test kihasználása, felhasználása, ami a szememben az emberi méltóság mély megsértése és bűncselekmény.

2022. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!