Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves pasinak még fiatal csaka prostik maradnak?

Figyelt kérdés

ha egy 23 éves pasi átlagosan nézki hiába gyúr és dolgozik

van pénze ,akkor neki csak prostik maradnak még idősebb nem lesz



2015. jan. 31. 22:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

néz ki*

csak a*

.

2015. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Nem attól függ :)
2015. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem, ott vannak a könyvek is.
2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
és vannak még csúnya-kövér lányok, ha nagyon keményen tepersz náluk, talán kaphatsz szexet!
2015. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek már sületlenségeket :) nem attól függ. Épp elég átlagosnak kinézni. Csak sok emberrel kell kapcsolatot tartani mind élőben mind online,és előbb-utóbb majd csak összejön valaki. Én sem vagyok egy nagy májer 18 évesen.Nehéz suliba járok,tanulok,és tele vagyok feszültséggel,ennek ellenére a társkeresőn a csajok fele visszír,az egyikkel talán egy mozi is összejön :3
2015. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha idősebb lesz sem garantálja semmi sajnos,hogy jobb lesz...Én ezért törődök már bele szépen lassan,mert esélyem sincsen a nőknél azért,mert nem helyesnek születtem...

23/F

2015. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, bármilyen csajt megkaphatsz, akár átlagosan nézel ki, akár átlagon alul
2015. febr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
A MILF a megoldás mindenre!
2015. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem garancia, hogy idősebb leszel jobb lesz :D


20-23 évesen minden hétvégén buliztam, igazi szociális lény voltam, minden évben volt legalább egy barátnőm. 23 évesen egyedül laktam egy menő kégliben, és folyamatosan házibuli volt nálam, tele atomjó nőkkel. Volt olyan, hogy döntenem kellett két csaj között, mert mindketten odavoltak értem :D rakhatnék fel fotókat, nem hazudok. Pedig teljesen átlagos vagyok külsősre, inkább vézna... max a humorom és a stílusom ami kiemelt, na meg hogy állati laza voltam.


Aztán elmúlt ez a szép időszak, jött egy durva mérnöki egyetem, ahol eleinte majdnem kibuktam. Minden percemet a tanulás és a karrierépítés tölti ki. Emellett a stressz ráment a beleimre, gyomromra, az idegeimre... sehová nem járok már, alkoholt fél éve nem ittam, mert nem bírná a gyomrom. Ezért inkább el se megyek bulizni, emeberek közé., a régi barátaimmal már ritkán találkozok, az újakkal se járok sehová. Napról napra a túlélésért küzdök, és egyetlen örömöm az életben hogy hazaérek és ledőlhetek pihenni. Lányokkal semmi kapcsolatom nincs szinte, csak pár nem jó nővel, akiktől semmit se akarok.


Szóval nem könnyű, egyre nehezebb és nehezebb lesz, minél jobban beletörődik az ember, és elsűlyed a mocsárban. Lehet lesz majd jó állásom, karrierem, de fiatal éveimben már lemondtam a barátnőkről, csajozásról, szexről :( 4 éve volt utoljára barátnőm, és ő annyira kizsigerelt lelkileg, hogy azóta is összeszorul a gyomrom, ha egy lánnyal kéne találkozni. Inkább én is elmennék prostihoz, csak ne kelljen végigjárni mégegyszer azt az érzelmi-lelki horrort, amit ez a nőszemély okozott...

2015. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szóval egyvalamit tudok, lehet hogy sok szép dolgot ad egy barátnő, de olyan lelki sebet is tud okozni, ami nagyon nagyon nehezn gyógyul be... és fájhat úgy mintha golyót eresztenének beléd. Az egész elméd, tested elsötétül, az addig mindig vidám, laza jófej srácból hirtelen egy begubózott depressziós szardarab lesz.


Tőlem csak elvett eddig ez a dolog, méghozzá nagyon sokmindent. Nem tudom, hogy valaha is lesz olyan nő akivel őszintén és jólérezném magamat. Egyszerűen olyan ritka az ilyen, hogy szinte képtelenség rátalálni.


Persze aki csak k...ni akar egy húsdarabot, annak jó bármi... legalább a prostik, mint húsdarabok jó nők és azt kapod amire befizetsz :D

2015. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!