Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem már csak a prostituáltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már csak a prostituáltak maradnak?

Figyelt kérdés

Ronda pasi vagyok. Soha nem volt dolgom olyan nővel, aki nem prosti. A szüzességem is így vesztettem el.


Kezdek nagyon kifordulni magamból. Nincs önbizalmam. Egyre gyakrabban iszom. Nem szeretnék lecsúszni, sem depressziós lenni. Nagyon vágyom a szerelemre, törődésre, gyengédségre.


Mit tehetnék?


24 éves, férfi



2016. dec. 2. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi bajod a prostikkal?

Nehogy azt hidd, hogy egy párkapcsolat jobb, mint egyedül lenni. Csak az első pár hónapig tart a nagy happiness, utána jönnek a problémák, majd végül pár év múlva, miután már teljesen egymás agyára mentetek, a csajod félrekúr/lelép mással/kihajítod, mert annyira utálni fogod.

Több fájdalmat kapsz belőle, mint boldogságot.

2016. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mutatsz képet?

20L

2016. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2/2


Privátban gondoltad?

2016. dec. 2. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mutatsz képet privátban?
2016. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Küldj nekem is.

30/N

2016. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Én már csak mizo-t iszom!"


Amúgy esély mindig van, ha nem is sok. Én is beletörődtem már, hogy a világ egy fos. Régen is az volt, a jövőben is az lesz.

2016. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a küllemeddel lehet baj (Persze ha 5 füled van?).
2016. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én is kérhetnék képet?(:

17/L

2016. dec. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is kérhetek képet? 20/L
2017. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!