Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy incel vagyok, vagy csak egyedülálló?

Figyelt kérdés

Egyszer a szemkontaktusig majdnem sikerült eljutnom egy nővel.


30/F


2022. jan. 28. 18:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

10


Valahol ovastam, hogy aki 6 hónapja nem volt nővel, pedig akart, az már incel. :D A szabályok is változnak idővel :D

2022. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Volt-e már barátnőd? Tudsz-e a nőkkel kommunikálni? Tudsz-e velük értelmes témákról beszélgetni, ami őket is érdekli? Észrevesznek-e a nők? Szűz vagy-e? Ha az utolsó kivételével mindegyikre "nem" a válasz, akkor incel vagy, egyébként nem.
2022. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
#7, 1-es vagyok, most őszintén ki a hibás? A szép nők tehetnek róla? Nyilván nem. Ő maga tehet róla? Nyilván nem. Sajnos nem volt szerencséje (ahogy nekem se). Ettől még nem más a hibás. Nőket lehetne esetleg azért hibáztatni, mert még 2022-ben is tolják a kisugárzás/besugárzás/felsugárzás baromságaikat, de egy átlagnál alacsonyabb intelligenciájú aluliskolázott valaki is átlát ezeken 12 éves kor felett már. Ezért hülyézem az inceleket... mert hát... hülyék, ha nincsenek ezen az értelmi szinten.
2022. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

13


Így van, ha a nők nyíltan beismernék (nem csak gyakorin hanem mindenhol), hogy amit ők keresnek az nagyjából ugyanaz, vagyis specifikus arcfelépítés, akkor szerintem kevesebb nőgyűlölő lenne, mivel jelemleg a sikertelen férfiakat okolják sikertelenségük miatt és nem a női specifikus igényeket.

Szerintem jobb lenne ha a nők nyílt lapokkal játszanának csak szerintem félnek attól, hogy mit fognak szólni.

2022. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

#14


Ezt leírtam máshol nem rég, de én se igazán értem 2022-ben miért kell még ezt tolni. Manapság már senki se nézné őket kurváknak, csak mert ők is a külsőre hajtanak. Szerény véleményem szerint csak saját magukkal basznak ki, mert így az a pár nyomorék, aki valamilyen oknál fogva elhiszi ezeket a meséket és odamegy szintjénél magasabban levő nőkhöz, ők meg undorral elutasítják, mert "hogy mégis mit képzel" csak a saját és más idejét rabolják, nem beszélve róla, ha valamelyik hülye meg rosszul viseli egy ilyen után az elutasítást, mondván "én magabiztos voltam, mi a gond", megint csak a nőknek rossz.

Egyszerűen nem értem miért kell ez még 2022-ben.

2022. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

15


Igen pontosan ezért anyázzák a nőket, mert mindent megpróbálnak, magabiztosságot, különféle dumákat, testbeszédet, szemkontaktus, öltözködési stílust és semmi sem válik be. És ilyenkor berágnak a nőkre, sokan megutálják őket és ilyen helyeken is oltják őket mint a gyakori.


Ha meg lenne az őszinteség ezek nagy mértékben elkerülhetők lennének, akinek nincsenek olyan testi adottságai nem álmodoznának szintjük feletti nőkről stb.


A nők is ludasak ebben az egészben de hárítanak a férfiakra rendesen.

2022. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
39%

"Ezért hülyézem az inceleket... mert hát... hülyék, ha nincsenek ezen az értelmi szinten."

Gyakorlatilag saját magadat hülyézted le most

"1-es vagyok, most őszintén ki a hibás? A szép nők tehetnek róla? Nyilván nem. Ő maga tehet róla? Nyilván nem. Sajnos nem volt szerencséje (ahogy nekem se)"

Nem mondtam hogy a nők tehetnek róla. Azt sem hogy gyűlölni kell a nőket, mert erről nincs szó.

A nőgyűlölet nem azonos az incel léttel, sokszor köze sincs egymáshoz. Esetedben sem.

Mégis nagyobb incel vagy mint sok itteni nőgyűlölő, ez már kiderült

2022. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!