Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szemében futár férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szemében futár férfi "presztízse" annyi mint egy kukásnak, közmunkásnak, betanított munkásnak stb.?

Figyelt kérdés
Wolt és Foddpanda futárok női szemmel férfiak rangsorában a legalját képviselik egzisztencia, elismertség, társadalmi rang stb. szempontjából?

2022. jan. 30. 00:50
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
egyéb, írd le
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden olyan dologban ahol alacsonyan van a kerítés, azaz a bekerülési küszöb alacsony, az nem képvisel valami nagy értéket.


Pl. futárnak állni nem nagy kihívás, de a NASA Mars missziójának vezető project mérnőkének lenni az már egy picit megugorhatatlan léc az emberiség 99.99999999999%-ának.

2022. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez a mentalitás annyira irritál, hogy legszívesebben felrúgnálak... Semmi bajom egy futárral semmilyen szempontból, ha nem ilyen agybeteg, mint te. Mit kell szorongani a saját döntésed miatt?
2022. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem nézem le amiatt, hogy a jelenlegi helyzetben egy pl befuccsolt vendéglátós elmegy futárnak, hogy megéljen. Jobb, mint otthon lógatni a lábát és segélyből tengődni. Inkább sajnálom őket de egyben erősnek is látom, főleg a bicajosokat, motorosokat.
2022. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Azért lányok a szintet ne adjátok le. Elhiszem, hogy nem lehet mindenkinek ügyvéd, plasztikai sebész, vadászpilóta... a hapsija, de legalább törekedjetek rá. Előbb-utóbb sorra fogtok kerülni.
2022. jan. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

4

Te meg ne legyél már olyan, mint apám, basszalak meg. 😂

2022. jan. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2%
#5, nem tudom a korod és hogy leány vagy-e ill. azt sem tudom pontosan mit beszél neked, de szinte biztos, hogy igazat adok neki :).
2022. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
Azért a legtöbb nő is,minimálbéres munkán van.Ennek is inkább örülniük kéne.
2022. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt sem tudja a legtöbb ember, hogy mennyi minden kell a futárkodáshoz. Persze, kell egy jármű (autó, motor, bicikli), de azon kívül van az ilyen cégeknél regisztrációs díj, ha felvesznek, még fizetheted a ruházatot is, na meg ott van, hogy ki kell hozzá váltanod egy magánvállalkozóit, aminek kb. 50 ropi a havidíja. Nem úgy megy ám, hogy "beállok futárkodni" basszus. Amúgy meg baromi jól lehet vele keresni, ha odateszed magad egy kicsit.
2022. jan. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Közmunkásnál több. Kukásnál is egy kicsivel. De egy betanított munkásénál semmivel sem több, lévén, hogy ő is az.
2022. jan. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van ismerősöm, akit kihajítottak a lezárások alatt a munkájából. Kényelmes irodából állt futárnak.

Illetve uszóoktatót is láttam futárkodni.


Én speciel felnézek rájuk. Miattuk elgondolkodtam rajta én is, hogy inkább felmondok és elmegyek biciklis futárnak. Úgyis szeretek bicajozni.

2022. jan. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!