Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adott 2 szituáció, ti pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott 2 szituáció, ti pasik mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy csajjal, aki külsőre bejön, de nem érzitek a kémiát, a másik viszont vonzódik hozzátok. Tegyük fel, hogy a csaj személyiségre is normális(kedves, türelmes, humoros, laza stb). Mit tennétek ekkor?

2022. jan. 30. 23:18
A kérdező szavazást indított:
Adnátok egy esélyt neki, hátha kialakul valami kémia.
Adnátok egy esélyt, hátha az ágyig eljuttok, és remélitek egy laza elköteleződés mentes kapcsolat lehet még belőle.
Megmondjátok, hogy lehettek barátok, de több nem.
Megszakítjátok a kapcsolatot vele.
Nem szakítjátok meg, közben több vasat tartotok a tűzben, másokkal is kavartok, b tervenek jó lesz a csaj..
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mindkettővel kavarnék. Ameddig nem alakul az egyikkel is komolyabbra a dolog, addig szíved joga ismerkedni. Utána viszont kissé kínos lesz a másiknak nemet mondani, mert beelőzték, de sajna néha ilyen az élet
2022. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

#1


A kérdező egy csajról beszélt.

2022. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adnátok egy esélyt
2022. jan. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen helyzetben vagyok

Sajnos képtelen vagyok komolyra fordítani így a dolgot, mert nem visz rá a lélek hogy így hívjam randira a csajt, akinek valamennyire bejöhetek, de én nem vonzódom hozzá. Amúgy elég szép csaj, rendes is, semmi gond nincs vele, a kémia hiányán kívűl.

Egy szemétséget teszek csak vele: Játékból húzom az agyát folyton, mintha szerelmes lennék belé. Tehát megy a flört meg ilyenek, de ő is tudja hogy nem komoly. Az ő érzései nem egészen tisztazottak, de bejövök neki ez biztos, esélyem volna. Én komoly kapcsolatban gondolkoznék, de kizárom azt akihez nem fűz vonzalom. Sajnos ő is ebbe esik bele.

A "járékot" viszont nem tudom kihagyni, munkahelyi időtöltés számomra

2022. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ti álszentek 😂😂

Nagy formák vagytok.

2022. jan. 31. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"de nem érzitek a kémiát, a másik viszont vonzódik hozzátok"

Honnan tudjuk hogy a csaj vonzódik hozzánk? Főleg ha a kémiát sem érezzük, akkor a csaj érzéseit hogy éreznénk?

A legritkább helyzet az hogy ezt bevallja egy nő, úgy hogy a férfi tartózkodik

Amúgy ha nem érzünk (férfiak) kémiát, az azt jelenti hogy nincs szexuális vonzalom sem, azaz semmit nem akarunk. A kémia alatt - ha nem egyből a szerelemre gondolunk - akkor csakis szexuális (tartalmú) vonzalmat értünk, és azzal függ össze. A szerelem érzése más kategória.

Szóval mit kell érezzünk, és mit kell akarjunk?

2022. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek megmondanám,hogy bocsanat.nagyon jól nez ki,de nem passzolunk, lépjen ő is tovább.

A másodikat választanám aki inkább átlagos vagy alatti külsejü,de belül minden passzol.

2022. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!