Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sovány, visszahúzódó, introver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány, visszahúzódó, introvertált férfiként hogyan találhatnék párt?

Figyelt kérdés
Intelligens, céltudatos, becsületes is vagyok, de attól tartok, hogy ez nem kompenzálja a hiányosságokat a szexi külső és jó kapcsolatépítési képességek terén. 31 évesen a fiatalságom felénél tartok, de néha már úgy érzem, hogy elvesztem, csökken a remény. A gimis osztálytársak, egyetemi szaktársak többsége már megnősült, nekem meg barátnőm sincs :-(

2022. febr. 4. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Hogyan tudsz céltudatos és visszahuzódó lenni egyszerre? Melyik hazugság?
2022. febr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Megsúgok valamit. Ha nem változtatsz semmin az életedben, akkor ezen semmi sem fog változni. Ma már kb. senkit sem érdekel, hogy milyen ember vagy ha nem tartanak vonzónak, de ez meg szubjektív és elég sokat tudsz dolgozni rajta, csak össze kéne szedned magadat és elkezdeni dolgozni rajta.
2022. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Meleg bárban jó leszel lyuknak
2022. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

De jó neked, neki kell állnod hízni.

Ha nem vagy kommunikatív férfiként, akkor nem lesz könnyű dolgod.

De kevesebb férfi van, mint nő, szal van remény...

2022. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Gyakran olvasok hasonló kérdések alá érkező kommenteket olvasni, és elképeszt, hogy emberek mennyire nem képesek komplexen gondolkodni, amikor valakinek tanácsot adnak. Ugyanis ezek nem tanácsok, mert mindenki magából, meg az általános elképzeléseiből indul ki. Hízzon meg, gyúrja ki magát, stb. Van fogalmatok róla, hogy aki ennyire hosszú időn keresztül egyedül van, ráadásul szorong a külseje miatt, nem fog csak úgy besétálni a fitneszterembe és önmagát halottra zabálva és edzve kigyúrni magát? Bele se gondoltok, hogy egy ilyen ember mennyire magányos lehet, s nem hogy edzeni, de még utcára menni se igazán van kedve, az evésről ne is beszéljünk. Jöttök továbbá azzal, hogy ezeket csak bebeszéli magának. Nem beszéli be, mert sovány, szar alkatú férfiak a többség számára nem vonzóak és a férfitársadalom is kinézi őket olyan szituációkban, ahol a szabályozó erő a férfiasság. SENKInek nem fordul meg a fejében az, hogy mire van szüksége. Nem internetes fröcsögésre, hanem támogatásra, személyes jelenlétre. Ja, hogy ez már túl sok. Jogos, de akkor a pofátokat se jártassátok. Akármilyen boldog, sportos fiatalt látok, mindenki körbe van véve barátokkal, barátnőkkel. Persze ez sem mindenkire igaz, de nagyon erősen korrelál az, hogy valaki mennyire szerencsés a barátkozás terén, és hogy mennyire van kedve bármit is tenni az életben. Keressen barátokat? Na, persze, mert nem néznek nettó hülyének ha férfiként barátkozni akarsz más férfiakkal nem hogy interneten, de még személyesen is. Magatokat köpitek szembe a használhatatlan tanácsaitokkal amelyeket csak azért adtok, mert még arra is képtelenek vagytok, hogy egy kicsit is beleképzeljétek magatokat a kérdező helyzetébe. Ezek a válaszok pontosan olyanok, mint amikor egy hajléktalannak azt mondják: vegyél egy házat.
2022. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

#5: Nagyon frusztrált és nyomorúságos életed lehet ha a válaszok alapján ezt sikerült ideböfögnöd.


"SENKInek nem fordul meg a fejében az, hogy mire van szüksége. Nem internetes fröcsögésre, hanem támogatásra, személyes jelenlétre" - Hajrá, adott a lehetőség, úgy is ránézésre átérzed a problémát, vak vezeti a világtalant alapon biztos egy jó és tartós barátság lenne köztetek. Ha saját kapura is játszotok, akkor akár több is.


Látszik, hogy még sosem jártál konditeremben. Senki sem nézi ki a másikat, sőt képzeld el, senkit sem érdekel, hogy a másik mit csinál, mert mindenki saját maga miatt megy le a konditerembe, nem azért, hogy röhögjön ahogy szerencsétlen 50 kg-os srácok magukra ejtik a fekvenyomó rudat extra súlyok nélkül. Ahova én járok ott fiataltól öregig, nagyon vékonytól kövérig mindenféle fiú / férfi megfordul. Aki azért jár edzeni, hogy kezdjen valamit az életével, azt nem nézik ki, szóval ilyen környezetben a "a férfitársadalom is kinézi őket olyan szituációkban, ahol a szabályozó erő a férfiasság" nettó hülyeség és a mai modern "békés" társadalomban max az építkezés / kemény fizikai munkahelyeket tudom elképzelni ahol nagyobb "szabályozó erő" lenne a férfiasság. ( Amúgy meg nem attól leszel férfi, hogy 185 centi 100 kg színizom vagy és Mr. Olympia címre gyúrsz. )


Vergődhetsz, de a kérdező élethelyzete is csak a természetes szelekció része. Senki sem fogja fogni a kezét és megtanítani őt azokra a dolgokra amiket eddig nem tudott. Ha Ő nem kezd valamit az életével, akkor más sem fog helyette. Hisztizhetsz ezért, mint egy idióta gyerek, aki nem kap bevásárlásnál egy 24. matchboxot az otthon lévő maradék 23 mellé, de itt a kategóriában elvileg mindenki felnőtt. Fejben nyilván nem, ez látszik a válaszodon.

2022. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

6/6


Ötös válaszoló vagyok, aki triggerelte a proli gyakoris fajtádat. Nos, kezdjük is ott, a kommentedet olvasva nagyon sok gondolat megfogalmazódott bennem, de a gagyi csontig rágott "homofób" megjegyzésed, illetve a szájba szóadogatást olvasván úgy döntöttem, hogy megtartom magamnak, ugyanis évek tapasztalata mondja, alantas prolikkal nem vitázunk mivel a vita műfaja és szabályrendszere számukra teljességgel ismeretlen. Annyit itt hagyok azért, hogy ha sikerül a kognitív torzítások rabláncaiból kiszabadulni, valamint esetleg átolvasnád és átgondolnád az érveidben húzódó ellentmondásokat, akkor talán beszélhetünk. De addig nem. Nem sportom a gyakorin válaszolgatás, ugyanis általában kertészeti kérdések kiírására használom, de ha látok valami szennyet, oda bekommentelek. Minden jót.

2022. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

"Látszik, hogy még sosem jártál konditeremben."


Az, hogy valaki magányos, rosszkedélyű, kedvtelen és emiatt nem végez aktivitást, mint az edzés, ahhoz hogy jön az, hogy az edzőteremben ki figyel kit? Nem erről beszéltem. Értem értem, hogy a prolik világában csak azért nem mennek le a terembe azok akiknek kéne, mert szégyellősek, de a valóságban más okok is meghúzódnak emögött.

Tovább nem is folytatom, mert olyan dologra építesz fel érvelést, amiről szó se esett. Nincs semmilyen szabályozó erő, de szelekció van? Hogy is van ez akkor?

Egész egyszerűen meg kell érteni, hogy emberek nem csak önhibájukból kell, hogy rossz helyzetekkel megküzdjenek, és éppúgy, ahogy te is kerülhettél volna az ő helyzetébe, te se tudnál kezdeni az életeddel semmit. Hidd el, agyonbombázzák mindenféle tanácsokkal és biztos vagyok benne, hogy ezerszer átgondolta már a lehetőségeit. Biztos a te helyzetedben neked ez gyerekjáték lenne, de neki nem. És ezt fogadjátok már el, az ég szerelmére. Akármennyire hihetetlen és elképzelhetetlen, te is éppúgy lehetnél az ő helyzetében, de nem vagy. Erről ennyit.

2022. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy valaki önhibáján kívül kerül rossz helyzetbe és hogy hogyan reagál arra a helyzetre az két független dolog és úgy tűnik, hogy ezt nem érted. Ez nem közhely, sztoicizmust ajánlom a figyelmedbe.


Fun fact: Én a nulláról építettem fel magamat és senki nem fogta a kezemet, szóval nekem magyarázhatod, hogy "te se tudnál kezdeni az életeddel semmit", de én pont tudtam.


Üdv: egy proli

2022. márc. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Hízz meg, és nyílj ki!

Nincs más út.

2022. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!