Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen fiúról és mit ajánlanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, jó munkám van és saját lakást bérelek. Az átlagosnál talán kicsit jobban nézek ki, viszont csak 176 cm magas vagyok és elég vékony.

Zárkózott vagyok, kerülöm a társaságot és teljesen képtelen vagyok a hétköznapi csevegésre. Minden mással kapcsolatban tudok jól beszélgetni, de azt is általában csak egyszerre egy valakivel. Ha hárman, vagy többen vagyunk, akkor az idő nagy részében a többieket hallgatom. Tipikusan az a fajta vagyok, aki mindenkivel jó viszonyban van, viszont senkivel nincsen komoly kapcsolata.

A szabadidőm nagy részét animékkel, játékokkal és netezéssel töltöm.

Mindezekből kifolyólag még soha nem volt barátnőm.


Most szándékosan nem kíméltem magam, mert őszinte véleményekre lennék kíváncsi. Nem vagyok sértődős, úgyhogy az sem zavar ha a válaszok fele degradáló, de remélem lesz pár hasznos is köztük.

Előre is köszi!



2019. júl. 15. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Várj! Azt kérdezed, mit ajánlanék, ha a te helyedben lennék? Előbb megkérdezhetem, te mit ajánlasz saját magadnak?

176 nem alacsony. :)

2019. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

@ Első:

Sokat hallom, hogy egyszerűen csak ki kéne mozdulnom és erőt vennem magamon, hogy ismerkedjek. Az a gond, hogy ehhez nagy mértékben változnom kéne.

Az érdekelne, hogy van-e valami kicsit fokozatosabb ötletetek, vagy más megoldásotok.


Ugyanakkor a kérdés első része is foglalkoztat.

Mit gondolnátok (első sorban nők/lányok) azok után, hogy ezt mind megtudnátok valakiről?

2019. júl. 15. 22:46
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Szakadj le a netről,és kezdj el sportolni.Ezt a csak 176 cm hülyeséget meg felejtsd el.Én 180 cm vagyok,azt hiszed 4 cm magasság számít valamit?A legjobb tanács,amit adhatok:Nőj fel,és kezdj el élni.Ne félj a felelősségtől.
2019. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, hogy nem jött egyetlen értelmes válasz sem a kérdésre. Pedig egy olyan incel írta, aki valójában nem is incel. Úgy látom az emberek már nem képesek különbséget tenni.
2019. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam, de kicsit fennakadtatok a magasságomon. Nem tartom magam alacsonynak, de az én korosztályomban és az újabb gernerációknál a 176 cm átlag alattinak számít, így sokak megítélését befolyásolja. Ezért írtam 'csak' 176 cm-nek magam.


#3:

Többféle sportot kipróbáltam már, de minden nagyon hamar repetitívvé válik számomra és egy idő után mindig abbahagyom. Egyébként elég jó fizikai állapotban vagyok, csak ettől függetlenül nyeszlettnek nézek ki (63kg vagyok).

Élem én az életem és kellően felnőttnek tartom magam, csak nem szeretem a legtöbb olyan dolgot, amit mások élveznek. Nem dohányzom, nem kávézom, nem szeretem az alkoholt sem.


Nagyon minimálisak a szociális igényeim, ezért nem érzem magam kifejezetten magányosnak sem, de azért ott van egy enyhe hiányérzet. Tudom, hogy nehéz eset vagyok. :)

2019. júl. 16. 10:38
 6/15 anonim válasza:

Most nem tudom, hogy sajnáljalak, vagy örüljek, hogy vannak hozzám hasonló emberek. ._.


Szívesen adnék bármi tanácsot, csak ebben sajnos nem tudok, mert magammal se tudtam még mit kezdeni.

2019. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp,mivel kapcsolatban szeretnél tanácsot?
2019. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7:

Jó kérdés. Igazából végig sem gondoltam eddig rendesen.

Ismertek olyan módszert, helyet, csoportot vagy oldalt, ami segítene abban, hogy főleg hozzám hasonlókkal ismerkedhessek?

Sok ismerősöm van, de mind nagyon más igényekkel és érdeklődési körökkel rendelkeznek. Nehéz közel kerülni valakihez, ha nincs közös pont.

Az a rossz az egészben, hogy az aki hozzám illene valószínűleg ugyanúgy otthon ül és így nehéz találkozni.

2019. júl. 16. 11:25
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Magamra emlékeztetsz, de én nem akarok változni. :)

De még fiatal vagy, így van esélyed arra hogy változz, bár nem hiszem, hogy sokat kellene, van akinek az ilyen tipusú emberek a zsánerei, inkább az a lényeg, hogy valahogy megtaláld őket. :)

Talán kezdhetnéd azzal, hogy találkozol munka után az ismerőseiddel valahol, vagy ha meghívnak esetleg egy buliba akkor nem mondasz nemet és megpróbálsz kicsit nyitni az emberek felé, hogy megismerhessenek.

Nem kell rázúdítani az emberekre, egyben, hogy milyen vagy, hanem engedd, hogy fokozatosan ismerhessenek meg.

Biztos van az ismeretségi körödben olyan akinek van hasonló habitusú ismerőse, barátja.

Nem tudom mennyire segít ez neked :D de sok sikert.

Amúgy kár hogy olyan fiatal vagy :) na meg én még átlagosnak sem tartom magam, így esélye sem lehetne nálad XD de hidd el van olyan akinek te kellesz :)

2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9:

Ha őszinte akarok lenni, én sem szeretnék változni, de az az érzésem, hogy anélkül nem fogok senkit találni és így azért rossz lenne leélni az életemet.

Köszi a választ :)

2019. júl. 16. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!