Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólistak le egy szimpatikus lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kérdésem lenne felétek első sorban a lányokhoz, hogy hogyan szólítsak le egy lányt az utcán mit mondjak neki hogy ne tűnjek hülyének és ne utasítson el egyből. Mit javasoltok, nektek mi tetszene ha hogyan menne oda hozzátok egy fiú?

2022. febr. 5. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hé, nem te ejtetted el ezt a húszezrest?
2022. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdjen azzal, hogy zavar-e. Ciki úgy elhajtani egy kedves és szimpatikus srácot hogy amúgy éppen rohanok. :/
2022. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Szia , ne haragudj olyan gyönyörű vagy.Ez bejöhet. Nekem is bejött egyszer bár utána pont fingottam azt az nem tetszett neki , de ez működik :D
2022. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%

Fugáznám a fosódat!

vagy

Szúrnám a fosódat!

2022. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
43%
Nekem bevált.
2022. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%

Megkérdezném tőle, hogy merre találom ezt, vagy azt… ( valamit kitalálnék) majd valahogy tovább vinném a beszélgetést. Nem lennék rámenős és nagyon figyelnék közben a másik jelzéseire.

Az ilyen beszólások, hogy szép vagy az, nekem kuka lenne nőként kapásból. Ebből csak arra mehet következtetni, hogy ajtóstul rohannak a házamba és meg akarnak dugni.

2022. febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1%

Szia, elhagytál valamit!


Micsodát?


Engem;)

2022. febr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es , az ilyen beszólások után röpülsz egy normális lanynal
2022. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!