Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-24 lányok, nektek szimpatik...

20-24 lányok, nektek szimpatikus lenne egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

22 éves, ~177cm, félhosszú barna haj, sportos testalkat, de műtét és a belőle való gyógyulás miatt egy kis felesleg van rajta (3-5kg kb) okjt végzett, most egy gyorsétteremben dolgozik

(de vannak tervei) középvezetőként, világra nyitott, művelt, érzelmes típus, aki benne van a marhulásban is és a komoly beszélgetésekben is.


Félénk, de ha látja, hogy nem ítélkezik felette a beszélgetőpartner hamar megnyílik és megjön az önbizalma, utána nagydumás (kulturált módon, nem egy utolsó paraszt) bármiről lehet vele beszélni, nem ítélkező típus, nem dohányzik, inni csak mértékkel és kulturáltan, mert már kinőtt a brutális lerészegedésből :'D


Hobbik a zenélés, dalszerzés, fotózás vagy bármilyen alkotómunka, koncertrejárós típus, a minimáltechon és a gengszterrappen kívül sokmindent fogyasztó (leginkább metál és annak alműfajait) zenei ízlésű, állatbarát, főként cica (boldog gazdája egy cirmosnak) és tengerimalac bolond.


Negatívumként a korábban átélt traumák miatti önbizalomhiányt lehet felhozni, kicsit nehezen mer kezdeményezni, amit egy kis türelmmel és támogatással hamar orvosolni lehet, illetve hogy van két picit "csámpás" foga, de amint lehetőség adódik, orvosolva lesz. (kicsit valami anime karakterre hasonlítok tőle btw)


Félreértés ne essék, nem utolsó mentsvárként várom az internet népétől, hogy a sebeim nyalogassa, de egy nagyon fájdalmas és nehéz szakítás közben/után vagyok és szükségem van laikus véleményekre is, mert jelen pillanatban elég rosszul látom a dolgokat.


Előre is köszi a válaszokat :)


2021. nov. 25. 01:35
 1/8 anonim válasza:
Bi srácként nekem szimpatikus vagy :D nem tudom ez mennyire számít neked
2021. nov. 25. 01:44
 2/8 anonim válasza:
Bi fiúként nekem is szimpi vagy:) főleg a marhulás
2021. nov. 25. 02:01
 3/8 anonim válasza:
Nem
2021. nov. 25. 05:34
 4/8 anonim válasza:
Nem tűnsz egy főnyereménynek a mai világban.
2021. nov. 25. 07:33
 5/8 anonim válasza:

Haver, itt mindenki élsportoló milliárdos vállalkozó, mert a csajoknak ez az abszolút minimum az interneten. Nem itt kéne véleményeket gyüjteni, mert csak a szar fog ömleni rád.


Amúgy meg totál, teljes középszerűség minden, amit leírtál, ami nem rossz, statisztikailag a valóságban így a legegyszerűbb normális párt találni. A végleteken több vagy kevesebb kaland vár rád, de semmi élhető kapcsolat. Én a helyedben nem aggódnék.

2021. nov. 25. 08:41
 6/8 anonim válasza:
Semmi gond nincs veled. Ennyi idősen még az is belefér ahol tartasz munka terén.
2021. nov. 25. 09:23
 7/8 anonim válasza:
Igen, nagyon is:)
2021. nov. 25. 10:31
 8/8 anonim válasza:
Leírás alapján igen. De nem tudom, hogy párnak is el tudnálak-e képzelni.
2021. nov. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!