Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim , van aki nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim , van aki nem szeretne megismerkedni olyan nővel , aki valaha is már le feküdt más férfivel ?

Figyelt kérdés
Akit ez esetleg annyira zavarna , hogy szóba sem jöhetne egy ilyen nő az életében ?

2022. febr. 6. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz helyzetben az a pasi, aki ilyen nőre vágyik. A csajok ugyanis tinédzserként elvesztik a szüzességüket.


Mondjuk egy konzervatív keresztény felekezetben találhat szűz nőt még 30 felett is.

2022. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és engem nem zavar, ha egy csaj nem szűz
2022. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

"A csajok ugyanis tinédzserként elvesztik a szüzességüket."


Nem mind. Attól függ, milyen emberek vesznek körül.

2022. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel ezt a kérdést , mert írta néhány úriember nem régen , hogy nekik bizony olyan nők sosem kellenének , akik már voltak más férfiakkal , mert zavarná őket , egész életükben és ezért inkább az egyedül létet is be vállalnák , ha nem találnak szűz nőt maguknak .
2022. febr. 6. 00:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol írtak neked?
2022. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Cpt_Obviously ***** válasza:
85%
Pont, hogy fordítva, volt már szűz lányhoz "szerencsém" soha többet!!!! Nálam kizárólag tapasztalat lány jöhet szóba.
2022. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

1.: Legális korú, azaz 14+ -os, csinos, szűz lányt találni, manapság...a lottó 5 előbb lesz meg.


2.: Oké, találsz. okos, gyönyörű, ápolt, szűk...izé...szűz. De mit teszel, ha nem szexel, csak majd a nászéjszakán? >:)


3.: Ki/mi vagy te, hogy válogathatsz? Csóró vagy te ahhoz.

2022. febr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Tudom, hogy a korom miatt már csak használt nőt találni, így emiatt én nem vállalom nagyon a párkeresést.
2022. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15 éves koromig így voltam vele.
2022. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5: Itt a gyakorin olvastam , én csak egy hozzá szóló voltam a sok közül .

8 : Nem igazán értelek .

Miért probléma neked az , ha egy nő már volt pasival előtted ?

Bár ahogyan a ( 9 ) es írta , nagyon fiatalon én is a szűz lányokhoz ragaszkodtam .

Volt is ilyen csajom , valahol jó érzés volt számomra , hogy még soha férfi meg nem érintette előttem az intim testrészeit .

De később már csak olyanok voltak , akik már együtt voltak előttem , jó pár férfivel , de hála istennek , engem ez sem zavart .

Valahogy én nem foglalkozok vele , hogy előttem ki hogyan és kivel élt , meg mit csinált stb , mindenki élte a saját életét és ennyi .

Nekem csak attól számít minden , amikortól kapcsolat alakul ki köztem és egy nő között .

Sajnálom azokat , akik nem így gondolják , mert számukra talán túl bonyolult , vagy nagyon nehéz lehet elfogadni s kapcsolatot kialakítaniuk a mai világban .

2022. febr. 6. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!