Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szimpla melósnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szimpla melósnak nincs más természetes választása 2022-ben csak az, hogy csatlakozik az MGTOW mozgalomhoz és elszakad a nőktől és a társadalomtól?

Figyelt kérdés

2022. febr. 9. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Rengeteg embert ismerek aki “szimpla melós” és boldog párkapcsolatban él.

2022. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzed ezt? Nyilván ha ilyen környezetbe vagy, látod, hogy másoknak is van kapcsolata (és ne a kedvenc 2-3 embert vedd alapul hanem mondjuk 20-30 munkatársad).
2022. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Tök jó ide feljárni, mert mindig itt tanulok meg új fogalmakat! Az incel kifejezést is itt hallottam először(és sehol máshol azóta sem!:)).


Most meg napok óta ezt az MGTOW-ot látom. Bár még nem tudom mit jelent, de csak jó lehet!

2022. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

3-as:

Ezen az oldalon megtudod mit jelent és miket vallanak:

[link]


Röviden: nőgyűlölők, akik elutasítjàk a házasságot, de mégis szívügyük más férfiak párkapcsolat találásának nehézsége

2022. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon szívesen cserélnék nemet bármelyik férfivel, de az első menstruációnál térdenállva könyörögnének, hogy csináljuk vissza. :)
2022. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4 ennek 99%a f*szság!


A kedvencem, a "munkahelyi balesetek kb 100%a férfiakat érint"


Erről miért a nők tehetnek?????

2022. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

5

Vagy szüleskor

2022. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Abba belepusztulnának. Majdnem olyan rossz, mint egy férfi hőemelkedés.


Amúgy jó kis lista ez, nem mondom hogy nincsenek benn igaz pontok, ráadásul jó kis kedvcsináló annak, aki utálja női mivoltát, mint pl én.


Őszintén szólva az egyedüli amiért sajnálom a férfiakat az az impotencia. Na az tényleg szar lehet.

2022. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Őszintén szólva az egyedüli amiért sajnálom a férfiakat az az impotencia. Na az tényleg szar lehet." Én az alacsony férfiakat is sajnálom. Tehát aki 160 cm kb.
2022. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Én nagyon szívesen cserélnék nemet bármelyik férfivel"



En meg nem cserelnek a nokkel, mert csak 18-30 kozott van elonye....



37F incel

2022. febr. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!